Giriş / Mobil / Leeco Le Pro Akıllı Telefon’u Duydunuz mu ?

Leeco Le Pro Akıllı Telefon’u Duydunuz mu ?

Üst Segmentin Bile Üstü Leeco Le Pro Akıllı Telefon Muhtemel Özellikleri Sızdırıldı

Çin piyasasının yeni Android canavarı olarak adını şimdiden duyurmaya başladı bile. Leeco le pro Android piyasasına gövde gösterisi yapar gibi bir donanımla sunuluyor.

6GB RAM paketi ile sınırların oldukça üstünde olduğu bir gerçek. Bununla birlikte Snapdragon 820 işlemci, 20 megapiksel arka ve 7 megapiksel öne bakan kamera, 64GB dahili depolama ve 5.5 inç Quad HD ekran ile üst segment cihazların bile birkaç tık üstünde olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki bu özelliklerin sızıntı kaynaklarla oluşturulduğunu belirtmek gerekiyor. Android Marshmallow 6.0.1 ile çalışıyor.

Çin etkisi ile önümüze sunulan akıllı cihazların her geçen gün fiyat performans çıtasında bir üst kademeye geçmesi piyasada bulunan firmaların için artık daha fazla kalite ve daha uygun fiyat politikasına doğru kayması gerekiyor. Yoksa Çin etkisi akıllı telefon piyasasını ilerleyen bir dönemde kendi lehine çevirip piyasada lider konuma gelebilir.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!