Giriş / Programlar / Leawo iTransfer İncelemesi

Leawo iTransfer İncelemesi

ITunes, iOS ve Bilgisayar Arasında Güçlü ve Kullanımı Kolay Veri Aktarımı Aracı: Leawo iTransfer İncelemesi

Apple tarafından geliştirilen, iTunes, kullanıcılarının dijital yaşamında önemli bir rol oynamaktadır.
Bununla birlikte, müzik, video veya diğer dosyaları iPhone, iPad veya iPod’dan yedeklemek için iTunes’u kullanmak istediğinizde iTunes’unuzun satın alınmamış (ücretsiz) medya dosyalarını aktarmak için desteklemediğini görebilirsiniz. Ayrıca iPhone / iPad / iPod’a iTunes üzerine dosyaları bilgisayardan aktarmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz deneyimlemişizdir. Şimdi size hayatınızı gerçekten kolaylaştıracak, Apple ürünleri ve PC arasında senkronizasyon ve dosya paylaşımı yapabileceğiniz iTunes alternatifi önereceğim.

Programın adı Leawo iTransfer. Leawo, geliştiricilerinin söylediğine göre  kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde IOS cihazlarınızdaki verilerinizi bilgisayarınıza aktarmanızı sağlıyor. Programı daha yakından inceleme şansı yakaladık ve Leawo iTransfer hakkındaki görüşlerimi sizin için aşağıda yazdım.

Kullanımı kolay ve sezgisel ara yüz.

Leawo iTransfer programının ara yüzü son derece düzenli, gerçekten sezgisel ve tüm özelliklerinin açık olmasını çok beğendim. Programın gelişmiş özelliklerinize nasıl ulaşacağınız ile ilgili araştırma yapmanıza gerek yok, her şey açık bir şekilde birkaç tıklama ile erişebiliyorsunuz. Leawo açılışta size iPhone ve iTunes olmak üzere sütunlarda iki farklı seçenek sunuyor. Sizde istediğiniz işlemi, dosya aktarma, taşıma vb işlemleri kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 

Bir tıklama ile veri aktarın.

IPhone aktarım yazılımı, bilgisayarınızda başlattığınızda iPad, iPhone veya iPod’unuzu otomatik olarak tanıyabilir ve aygıtlarınızı PC’nize bağlayabilir. İlk kez kullanıcılar için bile, tüm işlem süreci oldukça kolay anlaşılır; özel bir teknik bilgi gerekmez. Yalnızca üç adım izlemeniz yeterlidir ve ihtiyaç duyduğunuz dosyalar 3 adımda ve 1 tıklamayla hızla aktarılabilir: bağlantı> seç> aktarma. Yükleme işlemi kusursuzdu, ancak Leawo iTransfer’i kullanmak için iTunes’un yüklü olması gerektiğini belirtmek isterim.

 Farklı dosyaları destekliyor:  Bilindiği gibi, iTunes, satın alınmamış medya dosyalarını, bilgisayarınızdan veya iOS cihazlarından iTunes’a aktarmaya izin vermez ( Desteklemez) Şaşırtıcı bir şekilde, Leawo iTransfer istediğiniz işlemleri tamamlamanıza yardımcı olur! iPhone / iPad/ iPod cihazlarınızda ki verilerinizi bilgisayarınıza veya iTunes’a kolayca aktarabilirsiniz hatta tersini de yapabilirsiniz. Leawo ile iTunes bağımlılığından kurtulacak, IOS cihazlarınız, iTunes ve PC arasında farklı türdeki dosyaları kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde yedekleyebileceksiniz.Peki bu dosya türleri neler, hangi dosya türlerini destekliyor derseniz, haklısınız;Leawo tüm müzik, video, kişi, fotoğraf ve ofis dosya türleri gibi tüm popüler dosya türlerini destekliyor. Kısacası Leawo ile kolay bir şekilde iTunes programına ihtiyaç duymadan iPhone/ iPad veya iPod’a video yükleyebileceksiniz.  


Uyumluluk

IOS işletim sistemine sahip cihazlar ile  veri aktarma ile ilgili işlem yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri, cihazınızla uyumlu olup olmadığıdır. Leawo iTransfer, iPhone 7 de dahil olmak üzere tüm iPhone, iPad ve iPod touch modellerini desteklediğini iddia ediyor. (iddia değil gerçi destekliyor. )

Yazılımımı test etmek için iPhone 6 ve 5S lerimizi kullandığımızda, düzgün ve sorunsuz çalıştığını gördük.

 Uygulamanın artıları ve Eksilerine gelince;

Artıları :

  • 12 farklı türde dosyayı , IOS cihazlarınıza iTunes ve PC üzerinden kolayca aktarabilirsiniz.
  • iTunes senkronizsyonu olmadan bilgisayarınızdan cihazınıza verileri kolayca aktarabilirsiniz.
  • IOS tarafından desteklenmeyen dosyaları kolayca cihazın içerisine aktarabilirsiniz.
  • 3 adımda kolayca işlemlerinizi yapın; Bağlayın – seçin ve transfer edin.
  • Kullanıcı dostu arayüzü ile bilgisayar ile aranız iyi olmasa bile istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Eksileri :

  • Kısa süreli deneme sürümü yüzünden, sık dosya aktarımı yapıyorsanız, programı satın almak zorundasınız.
  • iTunes backup ( yedekleme) ve iCloud programının ücretsiz olduğunu düşündüğünüzde hiçte ucuz bir ücrete sahip olmadığını belirtmeliyiz.

Resmi internet sitesinden programın deneme sürümünü sizde indirip kullanabilirsiniz. Kayıt kodunu online ticaret sitesinden alarak sahip olabilirsiniz.  Tabi ki cihazınızı ayda bir kere pc’ye bağlıyorsanız 20 $ lık ücreti ile Leawo size pahalı gelecektir, bununla birlikte sıksık cihazınızı bilgisayara bağlıyorsanız o zaman Leawo sizin için doğru tercih olacaktır ve Leawo buna kesinlikle değer. Mac kullanıcıları sizi de unutmadık, eğer Mac OSX kullanıyorsanız  Leawo iTransfer for Mac linkinden programı indirebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

google chrome bizleri dinliyor

Google Chrome Bizi Her Dakika Dinliyor

Google Chrome Bizi Dinlemekten Vazgeçecek mi? Yapılan son güncelleme ile evimizde, iş yerimizde her alanda …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!