Giriş / Kulaklık-Ses Sistemleri / Jabra Elite 45e Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

Jabra Elite 45e Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

Jabra Elite 45e ve Elite 65e Türkiye’de!

Ses mühendisliği konusunda uzman Jabra’nın ‘e’ serisi bluetooth kulaklıkları Elite 45e ve Elite 65e, Türkiye’de ilk kez n11.com’da satışa açıldı. Gelişmiş mikrofon teknolojileriyle üstün kalite ses ve arama performansı sunan kulaklıklar Türkiye pazarına n11’le giriyor.

Ses mühendisliği konusunda uzman Jabra, iki yeni kulaklığını Türkiye’de n11.com’la satışa sundu. Aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde dinleyicilere keyifli bir müzik bir deneyimi sunan ve uzun pil ömürleriyle de dikkat çeken Elite 65e ve Elite 45e Türkiye’de ilk kez n11’de satışa sunuldu.

Aktif gürültü engelleyen yeni kablosuz: Elite 65e 

Jabra’nın tam şarj edildiğinde 8 saate varan kullanım imkânı sunan yeni kablosuz kulaklığı Elite 65e, Türkiye’de ilk kez n11.com’da satışa açıldı. Siri, Alexa ve Google Asistan gibi dijital asistanlarla da uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık, Jabra Sound+ uygulamasına destek veriyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcıların ekolayzır ve diğer ses ayarlarını değiştirebilmesine imkan tanıyan kulaklık, HearThrough isimli özelliği sayesinde dışarıdaki sesleri duymayı da mümkün kılıyor.Bluetooth 5 bağlantı teknolojisine de destek veren kulaklık müzik tutkunlarını n11’de 999 TL fiyatıyla bekliyor.

İkili mikrofon teknolojisiyle net görüşmeler: Elite 45e Türkiye’de

Jabra’nın gelişmiş ses teknolojisiyle aramalardaki gürültüyü kaldıran ve net görüşmelere imza atan Elite 45e  549 TL’den satışa açıldı. Tek şarj ile 8 saate kadar kullanım süresi sunan cihaz, IP54 sertifikalı tasarımının yanı sıra su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiye sahip*.

*Jabra Sound+ üzerinden kayıt gerektirir

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni Logitech G PRO X Karşınızda!

Yeni Logitech G PRO X oyun kulaklığı Blue VO!CE teknolojisiyle profesyonel seviyede işitme ve konuşma …

Bir cevap yazın