Giriş / İnternet / İstanbulda Ücretsiz İnternet Müjdesi
bedava internet

İstanbulda Ücretsiz İnternet Müjdesi

Ücretsiz İnternet İstanbul Meydanlarında Ücretsiz Olacak

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın gençlere Ücretsiz İnternet Müjdesi verdi Gençlere olan alakası herkesin malumu. Elbette bu internetten her yaştan insan faydalanabilecek, ama gençler daha çok sevinecek. Binali Yıldırım’ı Kadiköy sokaklarında gençleri selamlarken ya da Pubg turnuvasında çorba parası kazanma savaşında görebilmeniz münkün. Sosyal medyanın her alanında karşımıza çıkan renkli bir sima.

Binali Yıldırım, geçen günlerde katıldığı bir televizyon programda, birkaç yıl içerisinde İstanbul’un ana meydanlarında ücretsiz internet erişiminin sağlanabilir olacağını açıkladı.

Bedava internet elbette (Wi-Fi) kablosuz üzerinden gerçekleşecek. Fiber ağ uzunluğunun ülkemizde 47 bin 500 kilometre olduğuna değinen Binali Yıldırım, bu mesafeyi 100 bin kilometreye çıkarmaya çalışacaklarını belirtti.

Önümüzdeki iki yıl içerisinde kamuya açık bütün ana güzergahlarda bedava internet müjdesini vererek gençlerin gönüllerinde taht kurdu diyebiliriz.

Ücretsiz İnternet Nerelerde Olacak ?

İstanbul’da isim yapmış meydanlarda olacağı bildirilirken aklımıza, Taksim, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Ortaköy, SultanAhmet meydanı vb..

Buna ek olarak toplu taşıma, raylı sistem ve metrolarda da bedava internet’in geleceği müjdelenmiş oldu.

Bedava internet’in meydanlara ve toplu taşıma alanlarına taşırılmasıyla birlikte operatörlerin internet fiyatlarında bir değişiklik olup olmayacağı konusu ise tamamen bi muamma.

Sizce; ücretsiz internetin meydanlar ve toplu taşıma alanlarında bulunması tatmin edici mi ? Bunun yerine internet fiyatlarında indirim yapılmış olsaydı daha mı memnun olurduk ?

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Youtube Masal Dönemi Başladı!

Youtube Masal ile Artık Uyumadan Önce İnterneti Uyumak İçin Kullanacak Çocuklar     Türkiye’nin uyku …

Bir cevap yazın