Giriş / Mobil / iPhone Yükseltme Programı’na Dahil miyiz ?

iPhone Yükseltme Programı’na Dahil miyiz ?

Apple Lansmanı Sonunda Yeni 6S Serisi Sonrası iPhone Yükseltme Programı Başladı

iPhone Yükseltme Programı
Kim her yıl yeni bir iPhone istemez ki ?

Apple’ın yeni iPhone Yükseltme Programı müşterilerine aylık taksit ödeyerek eski iPhone’larını yenileme imkanı sunuyor. Yükseltme fiyatları ise oldukça makul. 16GB iPhone 6S için 32.41 dolar 128GB iPhone 6S Plus içinse 44.91 dolar aylık ile sunulmaktadır. Fakat 2 senelik kontrat ile almak isterseniz iPhone 6s 199 dolara gelirken iPhone 6S Plus 249 dolardan sahip olunabilir.
Tabi bu yükseltme programı ve fiyatlar ne yazık ki ülkemizde geçerli değildir.
Ülkemizde de ferah içinde yaşayan bizler için 3.699 TL ye kadar bir iPhone modeline ödeme yapmak basittir. Dünya medeniyet görsün ki biz bu miktarları rahatlıkla cebimizden çıkarırız. iPhone Yükseltme Programı ise bize hakaret olarak görünebilir o yüzden Apple yetkilileri Türkiye’yi bu programdan muaf tutmuştur.

Siz 200 dolara sahip olduğunuz ve 2 yıl kontrat ile aldığınız telefonlarınızı biz 2 yıl faturaya ek ücretlerle yaklaşık 10 katına yakın fiyatlarla öderiz. Güç böyle birşeydir. İyi günler, hepinize teknolojik seyirler dilerim.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın