Giriş / Mobil / iPhone Reklamları Kışkırttı

iPhone Reklamları Kışkırttı

Eğer Bir iPhone Değilse, iPhone Değildir!

   Apple eşsiz donanım ve yazılım özellikleri dışında tasarlamış olduğu ürünleri ne denli güzel ambalajlayıp bize sunma konusunda oldukça yeteneklidir.

iPhone Reklamları

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için hazırlanan reklamın anafikri ise donanımın tek başına birşey ifade etmediği bunun için iOS gibi önemli bir yazılımın başrol oynadığını belirten bazı ipuçları ile rakiplerini kışkırttığı belli.

iPhone Reklamları Android’e Bir Misilleme Olabilir Mi ?

Android cephesinde yol alan cihazların donanım özellikleri genellikle iPhone modelleriyle kıyaslanır ve neden bu kadar pahalı sorusu iPhone modelleri için söylenir.

Hala 1GB RAM ile yazılım desteğine yaslanan iPhone daha önceki eleştirilere de bir cevap niteliği taşıyan bu reklamlarla karşılık vermiş gibi görünüyor. Her ne olursa olsun iPhone zamana ayak uyduruyor. 4-inç modelleri zamanı 5 ve 6 inçlik cihazların pazar payını görerek kendi de ekran boyutunda yükseltmelere gitmiş ve bu durum Android cephesinde alaylı gülüşlere neden olmuştu.

iPhone 6 ve 6 plus ile çekilmiş video ve fotoğraflardan oluşan bir albüme bakmak isterseniz buradan iyi seyirler dileriz.

Sizce Android cephesinde nasıl yankı bulacak ?

https://www.youtube.com/watch?v=3JnWCSyXLC8

https://www.youtube.com/watch?v=wl3PlrPq8sw

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın