Giriş / Mobil / iPhone mp4 Videolarda Donma Sorunu Yaşıyor!

iPhone mp4 Videolarda Donma Sorunu Yaşıyor!

iOS Gene Bir Açıkla Gündeme Geldi: iPhone mp4 Dosyalarını Açmayın!

Reddit kullanıcıları tarafından keşfedilen hatada iPhone telefonunuz 5 saniye içinde kilitleniyor. Bu sorunun tüm modeller için geçerli olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Bir video üzerinden de gösterilen hatada, kullanıcı bir mp4 uzantılı video açıyor ve videoyu izlemeye başlıyor. Video bittikten sonra menülerde gezinen kişinin 10.cu saniye sonunda telefonunun kilitlendiği ve donduğunu fark ediyorsunuz.

Bu tür kitlenmeler iOS’un ilk kez başına gelmiyor. Geçen yıl ise bir metin dizesi iMessage uygulamasını devre dışı bırakabiliyordu. Bu tür bir açığın ortaya çıkışını hedef alan bazı kötü niyetlilerin bir virüs gibi mp4 dosyası ile spam yaratabilmeleri muhtemel. Siz siz olun eğer bir iPhone sahipseniz mp4 uzantılı dosyaları açmayın.

Konu ile ilgili inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın