Giriş / Mobil / iPhone Kullanıcıları Bencil, Duygusal ve Yalancı!

iPhone Kullanıcıları Bencil, Duygusal ve Yalancı!

Yapılan Platform Araştırmasına Göre iPhone Kullanıcıları Para Odaklı, Yalancı, Bencil ve Duygusallar!

Yapılan araştırmalara göre mobil yazılım üzerinden oluşturulan istatistikler iPhone kullanıcıları’nın yalancı, bencil ve duygusal olduklarını ortaya koydu.

Araştırmayı o herşeyi araştıran isviçreli bilim adamları mı yaptı bilmiyoruz ama Android ve iPhone kullanıcıları ile karşılaştırma yapıldığı anketin iPhone kullanıcılarının bencil ve yalancı olmasının yanı sıra çılgınca davranmaya hazır bireyler olduğu ima edildi.

iphone kullanıcı topluluğu

Araştırmanın Android kısmında ise daha yaşlı, sakin ve dürüst kullanıcıların olduğu vurgusu yapılırken, para ve statüye daha az odaklı yaşadıkları belirtildi.

Aslında yapılan araştırmanın yüzde 70 tarafından platformların kullanıcı ruhunu yaşattığına inanılıyor.

Ya siz çevrenizde iPhone kullanıcılarının genellikle yaş ortalamasının daha genç ve daha çok para ile marka arası bir yaşamın bireylerini oluşturduğuna inanıyor musunuz ?

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın