Giriş / Mobil / iPhone 7 Sızıntısı İnternette Yayınlandı

iPhone 7 Sızıntısı İnternette Yayınlandı

Yeni iPhone 7 Sızıntısı Merak Uyandırdı

Bildiğiniz gibi tüketicilerin yeniye olan beklentileri bitmiyor. Üreticilerde bir model çıkmadan diğer bir modelin yapımına geçebiliyorlar. iPhone 6 serisi ile satış rekorlarını alt üst eden Apple yeni modeli iPhone 7’nin bazı görselleri internete sızdırıldı.

Bir italyan kılıf üreticisinden alındığı iddia edilen görüntülerde 4,7inç’lik bir arka kapak görünüyor. Bununla birlikte iki adet hoparlör uzgarası  ve kamera yuvasının daha öncekilerden büyük olması daha güçlü bir lensin bizi karşılayacağının bir işareti olabilir.

iphone7

Yeni sızıntılara göre kulaklık girişinin yerini Lightning portunun alacağı söylentileri de görsellere göre desteklenmiş durumda.

Görüntülerin Fransız teknoloji sitesi NoWhereElse.com üzerinden paylaşıldığını da belirtelim. Bakalım henüz erken olsa da iPhone 7 için bu yıl bir tanıtım görünmüyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın