Giriş / Mobil / iPhone 6c Görüntüleri Sızdırıldı

iPhone 6c Görüntüleri Sızdırıldı

Apple’nin Plastik Kasa Serisinden “C” Serisi Görüntülendi

   iPhone 6c iddialara göre, eski iPhone 5c ile neredeyse birebir aynı görülüyor. İlk olarak, arka kameradaki flaşın eski seriye nazaran oval olmadığını görüyoruz.

iPhone 6c

İkinci bir detay ise iPhone 5c serisinin aksine çift ızgaralı hoparlörlerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Önceki iddialar ile birleştirdiğimizde, yerleşik NFC Apple Pay bulunacak. A9 işlemci ve Gorilla Glass için bir TouchID parmak izi okuyucu bu plastik yakışıklının iddia edilen özellikleri arasında.

4-inç olması düşünülen iPhone 6c’nin fiyat olarak düz seriye göre daha ucuz olması bekleniyor. Çünkü metaryal farkı ile bu indirime gidilmek durumunda.

iPhone-6C-1

Apple’nin  bu yıl iPhone 6c’yi çıkarıp çıkarmayacağı belirsiz.  Daha fazla bilgi almak isterseniz resmi sitesinden buradan  ulaşabilirsiniz

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın