Giriş / Mobil / iOS 10 Beta 4 Geliştiricilere Sunuldu !

iOS 10 Beta 4 Geliştiricilere Sunuldu !

Apple iOS 10 Beta 4’ü Geliştiricilere Duyurdu

Apple sadece geliştiriciler için iOS 10 beta 4’ü yayımladı. Sadece iki hafta önce iOS 10 beta 3 ile sunulan yazılımın üzerine yapılan hazırlıklar Eylül ayını işaret ediyor. Eylül ayında çıkması beklenen iPhone 7 için hatasız bir yıl olabilir.

iOS 10 beta 4 ile squashes ve performans iyileştirmeleri bulunuyor. Ayrıca iOS 10 Kilit ekranının solunda bir widget benzeri yeni bir arayüz kullanıcıları heyecanlandırabilir. Geliştiricilerin öngörü ve bildirimleri sayesinde daha da şekillenecek olan beta sürümün Eylül ayındaki yeni iphone serisi ile daha da anlam bulacağını biliyoruz. Tüm bu testlerin iPhone 7 hazırlığı olduğu aşikar fakat mevcut yazılımı daha öncesinde de olduğu gibi destek kapsamında birçok iPhone modeli de almış olacak.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın