Giriş / Mobil / iOS 10 Beta 3 Yayınlandı !

iOS 10 Beta 3 Yayınlandı !

Geliştiricilere Özel iOS 10 Beta 3 Duyuruldu

Apple sadece iPhone, iPad ve iPad touch için iOS 10’un geliştiriciler için 3.cü betasını yayınladı. iPhone 7. lansmanına paralel olarak bu sonbaharda tüketicilere muhtemel olarak sunulacak olan mobil yazılımın performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri üzerine inşa çalışmaları geliştiricilerle sağlanmaya devam edecek.

iOS 10 Beta 3 İçinde Neler Bulunacak ?

Beta ile haber app, interaktif seçenekler, yeni widget’ler ile ev ve kilit ekranında daha fazlası karşınızda iyileştirilmiş ve yenilenmiş olarak karşınıza çıkacak. iMessaga ile yepyeni bir versiyonun da müjdesi verilmiş durumda. Beta yayının muhtemelen yarın ya da önümüzdeki birkaç gün içerisinde kamu’ya bir test güncellemesi olarak sunulmaya başlanması bekleniyor. iOS stabil yapısı üzerine yapılanların iOS cihazları daha ileriye yönelik yükseltilişi desteğinde geliştiricilere büyük iş düşüyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın