Giriş / Mobil Uygulama / Instagram’da Ekran Görüntüsü Alırken Yakalanabilirsiniz!

Instagram’da Ekran Görüntüsü Alırken Yakalanabilirsiniz!

Instagram’da Ekran Görüntüsü Alırken Deşifre Olacaksınız!

 Yeni gelen özellik sayesinde Instagram’daekran görüntüsü alanlar ifşa olacaklar. Bu özelliği daha önceleri Snapchatten biliyorduk.

Facebook Snapchat’i satın alamadığı için Instagram’ı bir nevi benzer özelliklerle donatarak tam bir rakip haline getirmeyi amaç edinmiş gibi görünüyor. Instagram Hikayeler’de artık ekran görüntüsü aldığınızda karşı tarafa bildirim gönderilecek.

instagram ekram görüntüsü

Örneğin “X kişisi ekran görüntüsü aldı” şeklinde bir bildirimin gitmesi an meselesi. Instagram bu özelliği henüz doğrulamasa da deneme sürecinde olan bu özelliğin ekran görüntüsü de ortaya çıkmış oldu. Şimdilik iOS üzerinde çalışılan özelliğin ekran görüntüsü almak isteyenleri bir kere de olsa düşünmeye sevk edeceğe benziyor. Bu özelliğin Android sistemlere de geleceğine eminiz.

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Uygulaması Geliştirildi

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Anlık Uygulaması Mitsubishi’den Mitsubishi Electric Sosyal Medya İçin Canlı Video Kayıtlarında …

Bir cevap yazın