Giriş / Sosyal Medya / Instagram Webte Arama Özelliği Geldi

Instagram Webte Arama Özelliği Geldi

   Sosyal Medya Devi Instagram Webte Arama Özelliği Bugün Aktif Oldu

Instagram Webte Arama Özelliği

   Instagram yavaş yavaş Web sitesi ile ilgili kullanıcılarının isteklerine cevap vermeye başladı. Web arayüzü elbette mobil arayüz gibi işlevsel değildi. Mobil arayüzündeki uygulama ve tasarıma alışık Instagram kullanıcıları şikayetlerini Web arayüz için dile getirmeye devam ediyor.

Bu şikayetler doğrultusunda firmanın kullanıcılarının isteklerini önemsediği ve onların istekleri doğrultusunda çalıştıkları bir gerçek. Bugün başlayan ve Instagram kullanıcılarına hashtag, yerler ve kullanıcı hesaplarını aramak için arama yeteneği web arayüzüne eklenmiş durumda. Instagram daha işlevsel olması açısından mobil arayüzünün sayfasında da bir dizi tasarım değişikliklerine gitmiş durumda. Keşifler için mekan etiketleri, yeni insanlarla yeni yerler bulmak için bazı vurgulamalar ön plana çıkacak.

Masaüstü uygulaması ile henüz mobil uygulamanın eşleşmemesi de büyük bir eksi. Instagram’ a Facebook üzerinden bağlıysanız, web arayüzde bağlantı kuramıyorsunuz. Umarım bu sorunda kısa sürede çözülür.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp Neden Çöküyor?

Whatsapp Neden Çöküyor ? Diğer Sosyal Medya Araçları Bundan Neden Etkilendi ? Bugün öğle vakitleriyle …

Bir cevap yazın