Giriş / Sosyal Medya / Instagram Fotoğraf Uyarısı Yapacak!

Instagram Fotoğraf Uyarısı Yapacak!

Instagram Fotoğraf Uyarısı İle Kullanıcılarını Sevindirecek!

Sosyal medya devinin yeni hamlesin Instagram Fotoğraf uyarısı. Bu ne demek mi oluyor?

Kısaca şöyle özetleyelim; Profilimde gezdiniz ve fotoğraflara bakarken bazılarının neden bakılmadığı beni endişelendiriyor. Acaba yeterince gösterişli değiller mi ? Tabi bu işin esprisi ama haklılık payı kesinlikle var.

Instagram yeni test etmeye başladığı bu uygulama ile birlikte, kullanıcılar “tüm fotoğraflara baktınız” uyarısı alabilecekler. Bu özellik sayesinde artık kaçırdığınız bir fotoğraf ya da videonun olup olmadığını öğrenmiş olabileceksiniz.

Bu tabi arkadaş listenizdeki kişilerin popülerliğine göre istenebilecek bir durum. Neden benim fotoğraflarım kaçırılmamaya değer bir durum teşkil etsin ki derseniz, sizde bizdensiniz. Bunu ünlüler ya da sosyal medya fenomenleri düşünmeli 🙂

Henüz test aşamasında olan özelliğin instagram bağımlıları için düşünüldüğünü söyleyebiliriz. Bizce instagram her ay popüler hasthag’leri  sunacak bir özellik getirse daha makbule geçerdi.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Oyun ve Teknoloji Festivali’ne Az Kaldı!

Oyun ve Teknoloji Festivali’nde turnuva programı belli oldu!  TEKFEST ANKARA için geri sayım başladı. 40 …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!