Giriş / Sosyal Medya / Instagram Canlı Yayın’da Davet Alabileceksiniz!

Instagram Canlı Yayın’da Davet Alabileceksiniz!

Instagram Canlı Yayın’da Arkadaşınızla Görüntülü Konuşabileceksiniz

Bugün başlayarak bir arkadaşınızla birlikte eğlenmenin eğlenceli bir yolunu sunuyoruz. Artık ödev yapıyor olsanız da gününüzü takip ederseniz de, takılıp birlikte yaşayabilirsiniz.

Canlı video, otantik bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur, ancak bazen kendi başınıza olduğunuzda korkutucu olabilir. Yayın yaparken misafir eklemek kolaydır. Sağ alt taraftaki yeni simgeye dokunun ve şu anda izlemekte olan herkesi davet etmek için “Ekle” ye hafifçe dokunun. Birliğe katıldıklarında, ekranın ikiye bölünmüş olduğunu göreceksiniz ve arkadaşınız hemen altında açılan video ile sizi selamlayacaktır.

Misafirinizi istediğiniz zaman kaldırabilir ve başka birilerini ekleyebilirsiniz; yoksa kendi başınıza çıkmayı da seçebilirsiniz. Yayın sona erdiğinde canlı videolarınıza öykülerle paylaşın veya “Kes’i” seçin; canlı video her zamanki gibi uygulamadan kaybolacaktır.

Takip ettiğiniz biri arkadaşınızla birlikte canlı yayınlandığında, öyküler çubuğunuzda iki çevrenin bir araya geldiğini göreceksiniz. İzlemek için üzerine dokunabilir, takip ettiğiniz gibi yorum yapabilir ve yorum yapabilirsiniz.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Oyun ve Teknoloji Festivali’ne Az Kaldı!

Oyun ve Teknoloji Festivali’nde turnuva programı belli oldu!  TEKFEST ANKARA için geri sayım başladı. 40 …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!