Giriş / Mobil / InkCase, O e-mürekkep Ekranlı Bir kılıf
InkCase

InkCase, O e-mürekkep Ekranlı Bir kılıf

E-Mürekkep ekran destekli kılıf InkCase  CES 2015 te iPhone 6 ile Görüntülendi.

Rus operatör Yota ile daha önce duyurduğumuz çift ekranlı YotaPhone 2 akıllı telefon ufuk açmaya devam etti. Bu cihazla ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

InkCase

Ön yüzeyi amoled ekran arka yüzeyi ise e-mürekkep olan bu kapaklar Oaxis firması tarafından geliştirildi. Bu firma daha önce de Apple  ürünleri için e- mürekkep kapaklar tasarlamıştı. InkCase adı verilen bu dijital mürekkep ekranlı kapakların tasarımında da oldukça iyileştirmeler gözleniyor. Ces 2015 fuarında gördüğümüz  görsellere bakacak olursak yeterince ince görünüyor. iPhone kullanıcıları bu kapaklar ile sıkıntı duydukları batarya problemini de aşabilirler. Nasıl mı ?  e-mürekkep ekran tarafından kullanımla daha düşük tüketim sağlanabilir. InkCase kapak sayesinde birçok e- kitap uygulamalarını indirebilir birçok ücretsiz e-mürekkep uygulamalarından faydalanabilirler. Bu arada kılıfın  telefon ile senkronizasyonunu Bluetooht üzerinden yaptığını belirtelim.

InkCase kılıfların 6 mayıs gibi mağazalardaki yerini alacağını belirtelim. Kılıflar ile ilgili henüz bir fiyatlandırma mevcut değil. Daha öncek iPhone 5 serisine hazırlanan InkCase Kılıflar 130 dolardan satıştaydı.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni LG K Serisi Özellikleri

Yeni LG K Serisi Karşınızda! Yeni Nesil K50S ve K40S Uygun Fiyat Anlayışı ve Amiral …

Bir cevap yazın