Giriş / Mobil / HTC One A9 Güvenlik Güncellemesi Alır !

HTC One A9 Güvenlik Güncellemesi Alır !

Güvenlik Güncellemelerinin Yanı Sıra Android Marshmallow HTC One A9 İçin Çok Yakında

HTC-One-A9

   HTC One A9 pil iyileştirmelerini içeren yeni bir güncelleme aldı. Kasım ayında çıkan güvenlik güncellemelerinin yanı sıra yakında Android Marshmallow güncelemesini de alacak olan modelin kullanıcılarına bu müjdeyi vermek bize düştü.

Google’ın Kasım ayında belirttiği güvenlik güncellemelerini HTC ürün müdürü Mo Versi; kamera ve pil iyileştirmelerini içeren güncelleme paketini bildirerek verdi. HTC One A9 bu güncelleme ile birlikte kamera konusundaki aksak yönlerini tamamlarken, pil konusunda önemli iyileştirmeleri sunuyor.

HTC-One-A9

Akıllı telefon üreticilerinin Google anlaşmaları ile Android sürümlerinde hangi kısıma kadar gidecekleri yapılan anlaşmalarla gizli. Kullanıcılar almış oldukları cihazın hangi Android sürümüne kadar gidebileceğini önceden kestiremiyor. Tabii Google Nexus ve Android One gibi ömür boyu güncelleme desteği alan bir cihaza sahip değilseniz tek yapmanız gereken şey güncellemenin gelip gelmeyeceğini beklemek.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Android Dünyasında Bir İlk General Mobile Asistan

Yapay Zekalı General Mobile Asistan’ı Global bir marka olarak 34 ülkede faaliyet gösteren General Mobile, …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.