Giriş / Giyilebilir Teknoloji / HTC Vive Pre ve HTC UA Healthbox Ödülleri Topladı

HTC Vive Pre ve HTC UA Healthbox Ödülleri Topladı

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC’ye ait, HTC Vive Pre sanal gerçeklik (VR) platformu ve dünyanın ilk ağ bağlantılı fitness sistemi UA HealthBox™ dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı Consumer Electronics Show 2016’da (CES) kendi sektörlerinde devrim yaratan cihazlar olarak gösterildi. HTC, başta sanal gerçeklik platformu Vive Pre ile “CES’in En İyisi” ve ağ bağlantılı fitness sistemi UA HealthBox™ile “Giyilebilir Teknolojilerde CES’in En İyisi” olmak üzere fuarda 22 ödül kazanmayı başardı.

HTC Vive aralarında Fast Company’nin de bulunduğu medya kuruluşlarınca “lider sanal gerçeklik platformu” olarak gösterildi. Dünyanın ilk ağ bağlantılı fitness sistemi UA Healtbox ise heyecanla karşılandı. Yeni lanse edilen ürünler, HTC’nin akıllı telefon sektöründeki iddiasını korurken, ürün gamını yeni gelişen mobil teknolojilerle çeşitlendirme vaadini kanıtladı. CES 2016’da kazanılan ödüllerin sayısı ve niteliği HTC’nin şimdiden yenilikçi tasarımı ile sanal gerçeklik ve giyilebilir teknoloji sektörlerine liderlik ederek yön verdiğini gösteriyor.

“HTC, kimsenin beklemediği bir teknolojiyle ortaya çıktı” ve HTC Vive Pre Görüntülendi

HTC’nin öncü sanal gerçeklik sisteminin ikinci nesil geliştirici versiyonu HTC Vive Pre aralarında The Verge En İyi Sanal Gerçeklik Ürünü ve SlashGear En İyi Eğlence Cihazı’da dahil olmak üzere toplam 14 ödül kazandı.

“UA HealthBox sağlık için heyecan verici bir kit”

HTC’nin Under Armour ortaklığıyla geliştirilen ve CES’de lansmanı yapılan UA Health Box da ayrıca 8 ödül birden kazandı. Fitness bandı, nabız ölçer band ve akıllı tartıdan oluşan UA HealthBox kullanıcılara performanslarını ve sağlıklarını geliştirmek için ihtiyaçları olan her şeyi sunuyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

Bir cevap yazın