Giriş / Mobil / İş Hayatınızı Kolaylaştıran 10 Ücretsiz Uygulama
İş dünyanızda size rehberlik edecen 10 uygulama

İş Hayatınızı Kolaylaştıran 10 Ücretsiz Uygulama

İş Hayatınızı Kolaylaştıran 10 Ücretsiz Uygulama

İş Hayatınızı Kolaylaştıran 10 Ücretsiz  Uygulama

Artık telefonlarla konuşmanın ikinci planda kaldığı, sosyal ağ uygulamaları ile yazıştığımız,oyun oynadığımız ve yüklediğimiz uygulamalarla hayatımızı kolaylaştırdığımız bu akıllı cihazların yeri yadsınamaz.
Biz bu hayatımızı kolaylaştıran uygulamalardan, iş hayatımızı kolaylaştıran 10 uygulama başlığı ile giriş yapmak istedik.

İş hayatının birçok zor şartları varken bizler size ufak ama bu şartları bir nebze olsun hafifletecek 10 uygulama ile karşılamak istiyoruz.

 • TripIt

İş seyahatlarınızın güzergahlarını takip etmek istemez misiniz? TripIt ile iş seyahatlarınızı rahatlıkla senkronize edersiniz.

 • box hakkında herşeyBox

Box ile dosya senkronizasyon ve paylaşımlarını rahatlıkla yapabilirsiniz.PDF, Word, Excel, AI, PSD ve dahası 100 e yakın uygulama türlerini görüntüleyebilir, işleyebilir ve 10 gb lık depo alanıyla yedekleyebilirsiniz.

 • Google My Business HakkındaGoogle My Business

Müşterilerinizin google aramaları ile google haritalarla adreslerini bulabilir ve google üzerinden iş adreslerine ulaşıp randevular oluşturabilir iletişim kurabilirsiniz

 • GoToMeeting HakkındaGoToMeeting

Android cihazınızda sunumlarınızla toplantılar düzenleyebileceğiniz bu uygulama ile saniyeler içinde sunumlarınızı diğer kişilerle paylaşabileceksiniz.

 • TeamViewer QuickSupport HakkındaTeamViewer QuickSupport

 • İş, çevrimiçi toplantılarınız ve teknik destek sağlamak için daha iyi bir uygulama bulamazsınız.TeamViewer QuickSupport ile uzak masaüstü erişimlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • AndrOpen Office HakkındaAndrOpen Office

Adından da anlaşıldığı gibi ofis uygulamalarını içeren geniş kapsamlı bir ofis uygulaması.Kelime işlemci, hesap tablosu,sunum grafik aracı,matematik editörü gibi birçok uygulamayı size sağlar.

 • OneNote HakkındaOneNote

Bu Microsoft’n uygulması ile dijital not almak bir harika olacak.Metin,ses ve video olarak notlar alabileceğiniz bu uygulama.Bunu kullanmanız için Microsoft hesabı edinmelisiniz.

 • PlanGrid HakkındaPlanGrid

İnşaaat planlarınızı görüntülemeye ihtiyacınız  mı var? Bu program tam size göre,Planlara ve raporlara bu program ile erişebilir kontrol edebilirsiniz.

 

 • Foursquare for Business HakkındaFoursquare for Business

Bu uygulama ile mağazalar,firmalar ve firmalara yapılan görüşleri görebilecek yüklenmiş olan fotoğraflarla firmaların çizgilerine ulaşabileceksiniz.

 • VAULT-HIDE SMS, PICS & VIDEOS HakkındaVault-Hide SMS, Pics & Videos

Bu uygulama ile fotoğraflarınızı,sms’lerinizi, video ve projeleriniz ile ilgili özel notları gizleyeceğiniz bir güvenlik kasası.İş hayatınızda lazım olabilecek bir uygulama.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!