Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Hannspree Akıllı Saat İncelemesi

Hannspree Akıllı Saat İncelemesi

Spor, İnce ve Akıllı Bir Saat, Hannspree

Hannspree akıllı saat piyasasına  44 dolarlık bütçe dostu giyilebilir cihazıyla giriş yaptı.

Hannspree

Dairesel Oled ekranı, saat, tarih ve pil seviyesi ve alarmları artık sıradan bir saatin özellikleri arasında gösterilebiliyor. Buna ek olarak Hannspree, telefonunuza gelen çağrı ve bildirimleri gösterir. Spor etkinliklerinizi takip eder, adımlarınızı kat ettiğiniz mesafeyi, kalorinizi ölçer. Hannspree ile diğer akıllı saatler gibi sosyal medya uygulamalarını ya da e- postalarınızı takip edemezsiniz. O sizin için iyi bir izleyicidir. Uyku  kayıt uygulaması ile size geri bildirim sağlar ve beş ila sekiz gün arasında tek bir şarj ile kullanım sağlamaktadır.

Hannspree1

Pili bir saatte daha az bir sürede USB üzerinden şarj edilebilir. Bluetooth üzerinden eşitlenir ve 20 gün boyunca verileri güvende tuttuğu için herhangi bir cihaza 20 gün boyunca bağlanma ihtiyacı duymaz.

Hem ucuz, hemde kaliteli bir akıllı saat arıyorsanız Hannspree’yi deneyebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için resmi sitesinden buradan takip edebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

2 Yorumlar

  1. Selamlar

    Vatsap bildirimlerini alabiliyor muyuz cihazdan?

Bir cevap yazın