Giriş / Mobil / Güvenli Klasör Özelliği Artık Galaxy S7’de

Güvenli Klasör Özelliği Artık Galaxy S7’de

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Güvenli Klasör Özelliği’ne Kavuştu

 Güvenli Klasör Özelliği: Galaxy Note 7’deki en sevdiğim özelliklerden biri, Samsung’un güçlü Knox şifreleme teknolojisinin arkasında  fotoğraf, video ve daha birçok şey de dahil olmak üzere kişisel dosyaları saklamanıza izin veren “Güvenli Klasör” adlı yeni bir özellikti.

Güvenli Klasör artık Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için kullanılabilir.Galaxy Note 7, Samsung’un güçlü Knox şifreleme teknolojisinin arkasında, fotoğraf, video vb. De dahil olmak üzere kişisel dosyaları saklamanıza izin veren “Güvenli Klasör” adı verilen yeni bir özellikti. Güvenli Klasör artık Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için kullanılabilir.

Samsung bir açıklama yaparak; “Secure Folder” Samsung Galaxy akıllı telefonda özel, şifrelenmiş bir alan oluşturmak için savunma kalitesinde Samsung Knox güvenlik platformunu kullanıyor. Samsung, Güvenli Klasöre taşınan uygulamalar ve veriler cihaz üzerinde ayrı olarak korunuyor ve ek bir güvenlik ve gizlilik katmanına ihtiyaç duymuyor, böylece telefonunuz kötü niyetli saldırılara karşı koruyor “diye belirtti.

Ayrıca, kullanıcılar Güvenli Klasör’e erişmek ve yönetmek için parmak izi kimlik doğrulaması gibi PIN, desen, şifre veya biyometrik doğrulama gibi bir kimlik doğrulama yöntemi kullanabilirler.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!