Giriş / Kamera / GoPro Hero5 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

GoPro Hero5 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

GoPro Ailesinin Ses Getiren Yeni Üyesi GoPro Hero5, Satışa Sunuldu !

Aksiyon kamerası pazarını domine eden GoPro ailesinin yeni çocuğu GoPro Hero5 e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuldu. 12 MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen ve 4K çözünürlüğünde 30 kare/saniye kayıt yapabilen GoPro Hero 5 Black, dâhili GPS yongası sayesinde çekilen görüntülerin ayrıntılı konum bilgilerini videolara ekleyebiliyor.

Hayatı uçtan uca yakalayan GoPro Hero 5, n11.com’da 1.855 TL fiyatıyla müşterileriyle buluşuyor.

GoPro’nun kısa bir süre önce duyurduğu ailenin en genç üyesi Hero 5 aksiyon kamerası e-ticaret platformu n11.com’da yüzünü gösterdi. Macera severlerin ve video profesyonellerinin dostu GoPro’nun hayatı uçtan uca yakalama şansı sunan yeni aksiyon kamerası Hero 5 Black, n11.com’da 1.855 TL satış fiyatıyla meraklılarını bekliyor.

go pro hero 5

12 MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen ve 4K çözünürlüğünde 30 kare/saniye kayıt yapabilen GoPro Hero 5 Black, dâhili GPS yongası sayesinde çekilen görüntülerin ayrıntılı konum bilgilerini videolara ekleyebiliyor. Ek olarak yeni eklenen sesli komut desteği sayesinde cihaza sesle komutlar verebilmek mümkün hale geliyor. “GoPro, start recording.” başta olmak üzere çeşitli komutlar da olmak üzere toplam 7 farklı dili algılayabiliyor. GoPro Hero 5 Black aynı zamanda 10 metre su geçirmezliğe ve görüntü sabitleme teknolojilerine sahip.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Toshiba FlashAir ile Kameranız Wi-Fi Bulsun

Kamera Kullanıcılarının Oldukça İlgisini Çekecek Bu Yenilik Toshiba FlashAir ile Geldi Aslında Wi-Fi SD kartlar …

Bir cevap yazın