Giriş / Mobil Uygulama / Google Playde Paralı Uygulamaları Ücretsiz İndirebilirsiniz!

Google Playde Paralı Uygulamaları Ücretsiz İndirebilirsiniz!

Paralı Uygulamaları Ücretsiz İndirmek İster misiniz ?

Google Play için paralı uygulamaları ücretsiz indirmek mümkün. Bunu yapmak için Google Ödüllü Anketleri indirmeniz yeterli olabilecek.

Hepimizinin market üzerinde indirmiş olduğumuz uygulamalarda en rahatsız olduğumuz şeylerin başında heryerden fırlayan reklamlar ve kısıtlı kullanım olsa gerek. (Tabi ücretli olarak temin etmiyorsak.) Birçok yere para harcarken bir uygulamaya 5 tl bile vermek zorumuza gidebiliyor. (Şahsen benim gidiyor)

Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Paralı Uygulamaları İndirebiliriz ?

Ödüllü anketler uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde size dönem dönem bazı anketlere katılımızı ister. Her anket size belirli bir Google Play Kredisi olarak gelir. Siz bu kredi ile almak istediğiniz uygulamaya o kredi üzerinden sahip olabilirsiniz.

Girişte birkaç soru ile karşılayan uygulama yaş ve zevk seçeneğinize uygun anketleri size oluşturup sunar. Size uygun bir anket olduğunda bir bildirim ile sizi uyarır.

Malesef IOS platformlar için destek beklemeyiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Tiktok’ta İstenmeyen Yorumlar Filtrelenebilir oldu

TikTok’a yeni bir özellik geldi! Güncellemeyle birlikte kullanıcılar istemedikleri yorumları filtereleyebiliyor Popüler video uygulaması TikTok, …

Bir cevap yazın