Giriş / Mobil Uygulama / Google Maps Artık Offline Kaydedilebilir !

Google Maps Artık Offline Kaydedilebilir !

Yeni Güncelleme Google Maps ile MicroSD Kart Hafızasına Kaydedilebilecek

Android için Google Maps almış olduğu güncellemeler ile birlikte  Wi-Fi only modu, dışında çevrimdışı saklayabileceğiniz haritaların kullanımına izin verdi.

Artık MicroSD kartınıza çevrimdışı haritaları kaydedebilecek ve ulaşmak istediğiniz noktalara erişim sağlayabileceksiniz. Bunun için bir internete ihtiyaç duymayacağınız için eğer internet paketiniz hala yoksa Wi-Fi olan bir alandan gideceğiniz bölgenin harita bilgisini SD kartınıza kaydedebilir daha sonra bu bilgiye tekrar ulaşabilirsiniz. Telefonunuz yerel sürücü de haritalar arasında gezinirken donanım farklılıklarına göre farklı reaksiyonlar sağlayabilir. Haritaların yükleniş hızınızı sahibi olduğunuz akıllı telefonun donanımsal özelliklerinin oluşturacağını unutmayın.

Google Haritaların çevrimdışı çalışabiliyor oluşu ile internetin servis sağlayıcıların çekmediği arazi koşullarında hayat kurtarıcı bir rol oynayacağı da şüphesiz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yemek.com Mobil Uygulaması Neler Sunuyor!

Yemek.com Mobil Uygulaması Çıktı Leziz tarifleri, eğlenceli ve şaşırtan içerikleri yemek tutkunları ile buluşturan Yemek.com, …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.