Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Go Life Giyilebilir Teknoloji Duyuruldu!

Go Life Giyilebilir Teknoloji Duyuruldu!

‘Sporsuz olmaz’ diyenlere SBS’ten giyilebilir teknoloji takviyesi Go Life

 İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS, sporu yaşamının bir parçası haline getirenler için, özel olarak geliştirdiği Go Life serisini sunuyor. Fiziksel aktiviteyi ve uyku düzenini takip etmeyi sağlayan akıllı saatlerden yüzücülere özel akıllı saate kadar seride alan tüm ürünler, iOS ve Android akıllı telefonlarla senkronize bir şekilde kullanılabiliyor.

Giyilebilir teknoloji ürünleri, sporu yaşam tarzının bir parçası haline getirenler için önemli avantajları da beraberinde getiriyor. Performans ve sağlık verilerinin anlık olarak izlenebilmesini ve bu verilerin akıllı telefonlara kaydedilmesini sağlayan bu ürünler, spordan alınan keyfi de ikiye katlıyor.

İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS’in Go Life serisinde yer alan tüm ürünler, seri ile aynı adı taşıyan mobil uygulama ile son derece etkin bir biçimde kullanılabiliyor. Kullanıcılar, ürünlerde elde edilen bilgileri Go Life uygulamasında görüntüleyebiliyor, antrenman geçmişlerine ulaşabiliyor ve kendilerine kişiselleştirilmiş hedefler belirleyebiliyorlar.

Uyku düzenini takip edin

SBS’in Beat Heart ve Beat Sleep model akıllı saatleri, atılan adım sayısını ve yakılan kalori miktarını gösterirken, uyku verilerini topluyor ve analiz ediyor. 15 gün bekleme süresine sahip ürünlerle, akıllı telefona gelen çağrı ve mesajlara ilişkin uyarılar da alınabiliyor. Beat Heart modeli, tüm bunlara ek olarak kalp atış hızını da göstererek, fiziksel aktivite sırasında nabzını kontrol altında tutmak isteyenlere yardımcı oluyor.

Kulaç sayısını gösteren saat

Akıllı saat olarak da kullanılabilen Beat Swim, sadece uyku kalitesini göstermek ve yakılan kalori miktarını ölçmekle kalmıyor, su sporları odaklı yapısı ile atılan kulaç sayısı ve kaydedilen mesafe gibi sudaki aktiviteleri de kayıt altına alıyor. Ürünün 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunuyor.

İp atlamanın teknolojik yolu

SBS Skip Rope, kalori yakmanın en etkili yollarından biri olan ip atlamayı bambaşka bir boyuta taşıyor. Geleneksel atlama iplerinden farklı olarak ortası boş olan Skip Rope, bu sayede özellikle yeni başlayanlar ve küçük mekanlarda bu aktiviteyi yapanlar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Akıllı telefonlarla kablosuz olarak senkronize çalışan ürün, atlama sayısının yanı sıra harcanan kalori miktarını da gösteriyor.

Kalori sayıcılı ağırlık seti

700’er gram ağırlığında iki dambıldan oluşan set, farklı kas gruplarını çalıştırmaya yönelik hareketlerini kayıt altına almak isteyenlere teknolojik bir çözüm sunuyor. Yakılan kalori miktarı ve antrenmanın etkililiği, Go Life uygulaması aracılığı ile akıllı telefonlardan görüntülenebiliyor.

Bisikletin hareketleri kayıt altında

Bisikletin ön ve arkasına kolayca monte edilebilen iki sensörden oluşan SBS Bike Monitor, kat edilen mesafeyi, hızı ve tempoyu kayıt altına alıyor. Su geçirmeyen ürünün topladığı tüm veriler, iOS ve Android özellikli cihazlarda kolayca görüntülenebiliyor.

SBS distribütörü Aksoy Bilişim güvencesiyle Türkiye pazarına sunulan ürünler, Turkcell Flagship mağazaları ve turkcell.com.tr yanı sıra ülke genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

Bir cevap yazın