Giriş / Mobil / General Mobile GM 8 Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

General Mobile GM 8 Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

General Mobile GM 8 Satışa Açıldı

Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından birisi olan General Mobile’ın Google iş birliğiyle tanıttığı yeni cihazı GM 8, n11’de 995 TL’den satışa açıldı.

General Mobile, Android One ailesinin yeni üyesi olan ‘GM 8 Android One’ modelini tanıttı. Google iş birliğiyle telefonda dahili olarak sunulan ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması sayesinde, kullanıcıların çektiği tüm fotoğrafları yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak güvenli bir şekilde bulutta depolayabilmesine imkân tanıyan yeni özellikle gelen GM8, n11 de 995 TL’den satışa sunuluyor.

1,4 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 435 işlemcisinden güç alan telefon, 18:9 en boy oranlı ve 1440 x 720p çözünürlüklü 5,7 inç IPS ekran taşıyor. 13 megapiksel flaşlı ön kamerası ile yüksek kalitede selfie deneyimi yaşatan GM 8, hem ön hem arka kamerasındaki portre modu ile fotoğraf tutkunlarını memnun ediyor. ‘G-Board’ klavyeyi dahili olarak kullanıcılara sunan ‘GM 8 Android One’, yazışmalarda 42 dilde anında çeviri yapıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından birisi olan General Mobile’ın yenisi GM 8, 995 TL’den satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

OPPO Reno Özellikleri ve Fiyatı Duyuruldu!

OPPO Reno Türkiye’de satışa çıktı Lider telefon markası OPPO’nun yepyeni serisi Reno, Türkiye pazarında kullanıcılarla …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!