Giriş / Mobil / Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Geçtiğimiz hafta Samsung , Galaxy S8’i açığa çıkardığı resmi tarihi açıkladı – 29 Mart . Çok geç olmadı, başka bir rapor 21 Nisan’da satışa çıkacağını açıkladı, ancak bu tarih hakkında herhangi bir teyit yok.

Sızdırılan Galaxy S8 görselleri elimizde.  S6’ya kadar uzanan önceki galaxy sürümünde bulunan tasarım öğelerinin bir çoğunu bulunduruyor. S8, yine de tanıdık ve kullanılan ön ile arka cam panellerinin arasında, metal bir bantla birleşerek birinci sınıf bir kaplama inşaa edilmiş. Bu sefer farklı olsa da, bildirilen sızdırılmış görüntülerde güzel görünen, neredeyse çerçevesiz ekranın lehine, ön paneldeki ana ekran düğmesinin ortadan kaldırılması. Ayrıca, neredeyse her akıllı telefonlarda bulunan sert köşelerden kaçınarak yuvarlak bir ekrana sahip olacak. LG G6 ekranına çok daha benzediğini söyleyebiliriz.

Diğer dikkate değer farklılıklar, parmak izi tarayıcının arkaya taşınması ve USB-C’nin eklenmesidir . Not 7’deki gibi yuvarlatılmış kenarlı, rafine edilmiş bir gövde de içerebilir ve bu da daha az keskin tasarımın rahat tutulmasını sağlar.

Geçen ay S8’in  teknik özellikleri ve Evan Blass’ın  modeli henüz teyit edilmemesine rağmen elini S8 Plus’ın teknik özellikleri üzerine çekmeyi başardık. Her iki cihazın özellikleri, ekran boyutu (5.8-inch vs 6.2-inç) gibi birkaç farklılık için hemen hemen aynıdır. Her iki telefon bir Snapdragon 835 işlemci, Quad HD + Super AMOLED ekran, 12MP Dual kamera yer alırken, 4GB RAM, MicroSD genişleme deposu, 64GB depolama ve IP68 değerlendirmesi ve kablosuz şarj özellikleriyle karşımızda olacak.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın