Giriş / Mobil / Galaxy S5 Android 5.0.1 Güncellemesi Geldi

Galaxy S5 Android 5.0.1 Güncellemesi Geldi

   Samsung’un yeniden tasarlanmış TouchWiz arayüzü, yeni kilit ekranı bildirimleri ve akıllı kilit ekranı yeni güncellemenin iyileştirmelerinden.

Galaxy S5 Android 5.0.1

Galaxy S5 için 5.0.1 Adroid güncellemesi Mac ve PC’den Kies uygulaması üzerinden yeni sürüm numarası OG900R4VXU1BOC1 ile birlikte geliyor.

Galaxy S5 bu güncelleme ile;

  • Tasarım: Yeni işletim sistemi, yeni bir görünüme sahip olarak geliyor. Sizin için hazırlanmış yeni temalar, renkler ve widgetlerle birlikte daha akışkan animasyonlar yer alacak.
  • Uygulama işleyişi: Bildirim yoluyla oluşabilecek aksamalar giderildi. Kilit ekranınızdan doğrudan cevap verebileceksiniz.
  • Cihaz Koruması: Misafir kullanıcı modu ile telefonunuzun güvenliğini arttırabilirsiniz. Arkadaşlarınız için farklı oturumlar açarak özel dosya ve klasörlerinize erişimi gizleyebilirsiniz.

Galaxy S5 Android 5.0.1

Galaxy S5 kullanıcıları aynı zamanda performans ve pil ömründe artış gözlemleyecek. Ülkemizde güncellemenin ne zaman alınacağı ile ilgili bir açıklama henüz bulunmuyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Galaxy A50 Ve A30 Ön Satışta!

Üstün Teknolojik Özelliklerinin Yanı Sıra Fiyatlarıyla da Dikkat Çekecek Yeni Galaxy A50 ve Galaxy A30’un Kampanyalı …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.