Giriş / Mobil Uygulama / Fox Talk, Whatsapp ve Skype Rakibi Olabilir mi?

Fox Talk, Whatsapp ve Skype Rakibi Olabilir mi?

Fox Talk ile İletişim Ağını Evinizde Yönetin

“Fox-Talk” Skype veya Whatsapp gibi bir iletişim yazılımıdır, ancak şebekeyi kendi başınıza barındırabilir ve kontrol edebilirsiniz. Skype’a veya Whatsapp’a (Çağrı ve Mesaj Sistemi) alternatif olarak, kendi ağınızı barındıracak ve denetleyebilecek bir alternatif oluşturmak isteyebilirsiniz. Sunucuyu tek başına evde barındırabilir ve istediğiniz herhangi birinin numaralarını kendi başınıza ayarlama olanağına sahip olursunuz. Fox-Talk yalnızca IP-Connection’ı kullanacak ve TeamSpeak 3 API sayesinde iletişim sağlayabilir. Bir seferde birden fazla sistem çağırmak mümkün olacak (grup çağrısı) ve aynı zamanda masaüstü bir sistemden bir mobil aygıtı arayabilirsiniz.

Fox  Talk Sim Kart Gerektirmez!

 “Fox-Talk” şu şekilde çalışacaktır: Kullanıcılar ilk başta hedeflenen sunucuya bağlanacaklar. Orada kullanıcının bir numarası olup olmadığını kontrol edecek, kayıtlı değilse sunucudan kendi numarasını alacak. Bu sayı üzerinden, istemci / cihaza artık erişilebilir olacak (İnternet / ağa bağlı olduğu sürece). Artık diğerlerini arayabilir veya sohbet edebilirsiniz.. Şimdi bir numarayı aradığınızda, bağlı sunucu, numara verilirse ve sistem çevrimiçi ise, bu durumda, hedef cihaz bilgilendirilecek ve çağrı hazırlanacak şekilde veritabanına bakacaktır. Etkin bir aramada diğer sistemlerin aramaya katılmasına izin vermek mümkündür (grup çağrısı).Uygulamanın yalnızca bir ağa ihtiyacı dışında, bir sim karta ihtiyacı da yoktur.

Uygulama’nın Kickstarter tarafından desteklendiğini ve bu desteğin neden verilmesi gerektiği ile ilgili ayrıntılar ve yükleme için buradan devam edebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Uygulaması Geliştirildi

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Anlık Uygulaması Mitsubishi’den Mitsubishi Electric Sosyal Medya İçin Canlı Video Kayıtlarında …

Bir cevap yazın