Giriş / Teknoloji / Fotoğraf Makinesi / Fotoğrafları Depolamak: Connect Station CS100 ile Mümkün!

Fotoğrafları Depolamak: Connect Station CS100 ile Mümkün!

Fotoğraf depolamanın en kolay yolu: Connect Station CS100

Canon, fotoğraf ve videoları tek bir yerde toplayan Connect Station CS100 modelini güncelledi. CS100 güncellemesiyle fotoğraf makineleri, cep telefonu veya tabletten fotoğraf ve videoları üç kat daha hızlı şekilde depolama imkanı sunuluyor

 Canon, fotoğraf ve videoların hepsini tek bir yerde depolamanın, görüntülemenin ve paylaşmanın en kolay yolunu sunan Connect Station CS100’de güncelleme yaptı. Connect Station uygulaması aracılığıyla akıllı cihazlardan video aktarma olanağının da kullanılmasını sağlayan aygıt yazılımı 2.5 sürümü sayesinde artık birçok farklı cihazdan oldukça kapsamlı seçeneklerle içe/dışa aktarma yapabilirsiniz. Zaten mevcut olan USB, SD ve CF kart yuvalarından veya NFC ve Wi-Fi üzerinden kablosuz yollarla fotoğraf ve video içe aktarma kapasitesine artık cep telefonu veya tabletten fotoğraf ve video aktarma ve evinizde bu çekimlerinizin de keyfini çıkarma olanağı eklendi.

Otomatik albüm oluşturuyor

Yeni güncellemeyle birlikte ağlar üzerinden bir bilgisayara üç kat daha hızlı aktarım kapasitesiyle, içe aktarma hızlarında da büyük bir artış gerçekleştirildi. Diğer yeni özellikler arasında fotoğraflarınızı kesintisiz bir şekilde gururla sergilemenizi sağlayan bir albümün ekran üzerinde sonsuz sayıda döngüsünün yapılabilmesi ve otomatik olarak beklemeye alma işlevinin tamamen kapatılması yer alıyor.

Connect Station CS100:

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı hiçbir sıkıntı yaşamadan fotoğraf makinesinden, PC bilgisayardan veya karttan aktarın

Connect Station uygulamasını kullanarak akıllı cihazlar arasında kolayca paylaşım yapın

Farklı cihazlara yer alan fotoğraf ve videolarınızın tadını tek bir yerde toplayarak çıkarın

Görüntülerinizi sosyal medyada, bulutta ve diğer Connect Station’larla paylaşın

Doğrudan Connect Station’dan kablosuz yazıcınıza baskılar gönderin

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Kış Fotoğrafçılığı için Yapmanız Gerekenler

Kış Fotoğrafçılığı’na Yeni Başlayanlar İçin 5 Tavsiye Kış tatili denildiğinde akla ilk gelen kayak merkezleri …

Bir cevap yazın