Giriş / Mobil Oyun / Fishing Strike Bonuslarla Geliyor!

Fishing Strike Bonuslarla Geliyor!

Fishing Strike 1’inci yıldönümünü sürprizlerle kutluyor

Netmarble’ın yayınladığı, artırılmış gerçeklik özellikleri taşıyan yeni nesil mobil balıkçılık oyunu Fishing Strike, 1’inci yaşını özel ödül ve etkinliklerle kutluyor. 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren oyuna giren tüm yeni ve usta avcıların oltalarına, oyunun keyfine keyif katacak bonuslar takılacak.

Netmarble‘ın iddialı yeni nesil mobil balıkçılık oyunu resmi olarak yayınlandığı Nisan 2018 tarihinden bu yana geçen ilk yılını çeşitli ödüller, oyun içi etkinlikler ve hem yeni hem de usta avcıların tadını çıkarabileceği bonuslarla kutluyor. Oyuncular 1 Nisan’dan itibaren, favori Avlama Noktası’nda pek çok bonus ve etkinlikle avlanma şansını yakalayacak.

Fishing Strike’ın 1’inci yaş sürprizleri

  • Günlük Giriş Ödülleri: 1-19 Nisan tarihleri arasında oyuna’a giriş yapan balıkçılar, içerisinde Izaak’ın Büyük Beyaz KöpekbalığıOto-Avlanma KuponlarıYakıt ve Elmas bulunan ödüller kazanacak. Ayrıca, oyuncular art arda giriş yaptıkları 12’inci gün, 1’inci yıla özel Akvaryum kazanacak.
  • Balık Sürüsü EtkinliğiEfsanevi Balık Sürüsü ve Eşsiz Balık etkinlik süresi boyunca Avlama Noktalarında daha sık çıkacak.
  • Avcı Seviye Yükseltme İndirimi: Avcıların seviye yükseltmesi için gereken Altın / Seçkin Nişan miktarı yüzde 50 azalacak.
  •  
  • Kısaltılmış Balık Büyüme Süresi: Akvaryumda balıkların büyümesi için gereken süre yüzde 50 azalacak.

Oyunculara dünyanın dört bir yanını gezerken, en iyi balıkları yakalamaları için olta attıkları çok gerçekçi bir balık avı deneyimi sunuyor. Fishing Strike şu an dünya çapında 251 ülkede yayında olup 500’den fazla balık türü, 30’dan fazla avcı seçeneği ve Balıkçıların keşfedebileceği 7 farklı bölge sunuyor.

Fishing Strike iOS ve Android cihazlarda oynanabilir. Fishing Strike hakkında daha fazla bilgi için: https://www.facebook.com/fishingstrikeEn/.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni Pubg Mobile Güncellemesi Geldi!

MERAKLA BEKLENEN YENİ PUBG MOBILE GÜNCELLEMESİ GELDİ Royale Pass 9. sezonda dünyanın her yerinden savaşçılar …

Bir cevap yazın