Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Falster Akıllı Saat Skagen Tarafından Duyuruldu!

Falster Akıllı Saat Skagen Tarafından Duyuruldu!

Falster Akıllı Saat Modeli ile Skagen Prestij Sunmaya Devam ediyor!

Skagen akıllı saatleri, fonksiyonellik ve minimal modernlik arasındaki mükemmel dengeyi sağlarken, bu tasarıma aynı zamanda karmaşadan uzak teknolojiyi de ekliyor.

Skagen, dokunmatik kadranlı ilk akıllı saat modelini gururla sunar: Falster Akıllı Saat Modeli.

Falster Akıllı Saat Özellikleri;

Modelde ; Google asistan, akıllı telefon bildirimleri, ınductive manyetik şarj cihazı (dahil), etkinlik izleme özellikleri bulunmaktadır. Android ™ OS 4.4+ (go sürümü hariç) ve iOS 9.3+ ile uyumludur. bluetooth smart enabled / 4.1 düşük enerji özellikleri bulunmaktadır. Falster smartwatch; google asistan, akıllı telefon bildirimleri, etkinlik takibi, dünya saati, hava durumu ve daha fazlası dahil olmak üzere google™ işletim sistemi ile desteklenen bir çok akıllı özellik ve etkileşimli bir dokunmatik ekrana sahiptir. Favori özelliklerine kolay erişim için zaman veya işlev tabanlı ekranlardan seçim yapabilir ve favori diğer uygulamalarınızı App Store’dan veya Google Play’den ekleyebilirsiniz. Verimli bataryası sayesinde tek bir şarjla 24 saate kadar kullanım sağlar. her saat bir inductive manyetik şarj cihazı ile birlikte gönderilir. Wear OS by Google işletim sistemi Android 4.4+ (Go sürümü hariç) veya iOS 9.3+ sürümünü çalıştıran telefonlarla çalışır. Desteklenen özellikler platformlar ve ülkeler arasında farklılık gösterebilir. Pil ömrü kullanıma göre değişmektedir.

Falster modelinin yuvarlak dokunmatik kadranı, yalın tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde birçok fonksiyonel özelliği bir arada sunar.

Falster modelini yalın dizayn ve fonksiyonellik ilkeleriyle tasarlayan Skagen, akıllı saat modellerini bu yaklaşımla tasarlıyor.

Skagen Falster akıllı saat 2240 TL, olarak belirlenen fiyatıyla Saat&Saat mağazalarında sizleri bekliyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Amazfit Verge Satışa Sunuldu!

Xiaomi’nin yeni akıllı saati Amazfit Verge n11.com’da Satışta Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni akıllı saati …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!