Giriş / İnternet / Erkek Sepeti Türkiye’de Yayına Başladı

Erkek Sepeti Türkiye’de Yayına Başladı

Yemek sepeti, Çiçek sepeti ve Şimdi’de Erkek Sepeti Karşımızda

Fransa’nın en popüler sosyal ağı AdopteUnMec.com, ErkekSepeti adıyla Türkiye’ye geldi. Kullanıcıların hayat tarzıyla şekillenen sosyal bir arkadaşlık sitesi olan www.ErkekSepeti.com.tr, 20 Temmuz 2015, saat 12.00 itibarıyla Türkiye’de yayına başladı.
Erkek Sepeti
Kadınlara yönelik tasarımıyla internetteki sosyal ağlar arasında farklı bir yerde konumlanan ErkekSepeti, üyelerinin çoğunun kadın olması fikri üzerinden hareket etse de erkek kullanıcıları da kendine çekmeyi biliyor.
Açılış öncesi Türkiye’den ön kullanıcı kaydı alan www.ErkekSepeti.com.tr ağırlıklı olarak; kadınların konuşmak istemedikleri erkekler tarafından rahatsız edilmeden hoşlarına gidecek adayları seçebildiği bir ortam sunuyor.
 erkek sepeti
Siteye kayıt olmak için açılışa özel herhangi bir ücret alınmıyor. Her profil için en fazla sekiz adet fotoğrafın yüklendiği sitede, fotoğrafların müstehcen olmaması koşulu aranıyor.
Profillerine kendini tanıtan anonslar yazan üyelerin iletişim bilgilerini vermesi de yasak.
Her kullanıcının ince elenip sık dokunduğu sitede, kadın kullanıcılar onay vermeden hiçbir erkek kullanıcı kadın üyelerle iletişime geçemiyor. Üye başvurularının aktive olması ise yaklaşık 48 saati buluyor.
Fransa’da her gün 7 bin 200 yeni üye kazanan, dünyada 12 milyondan fazla kullanıcısı olan site, özellikle 18 – 35 yaş grubuna hitap ediyor.
ErkekSepeti.com.tr hakkındaki detaylara https://www.facebook.com/ErkekSepeti ve https://twitter.com/ErkekSepeti adreslerinden ulaşabilir.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Youtube Masal Dönemi Başladı!

Youtube Masal ile Artık Uyumadan Önce İnterneti Uyumak İçin Kullanacak Çocuklar     Türkiye’nin uyku …

Bir cevap yazın