Giriş / Bilgisayar / En iyi 5 bilgisayar oyunu

En iyi 5 bilgisayar oyunu

En iyi bilgisayar oyunlarını sizler için derledik.

Büyük bütçeli oyunlar, görsel şölenlerle düzenlenmiş efektler ve karşınızda en iyi ilk 5 Bilgisayar Oyunu

  • Minecraft

bilgisayar oyunu

En iyi bilgisayar oyunu kategorimizin 1.ci sırası son yılların en popüler oyunu olan Minecraft. Minecraft’ın bu büyük başarısının en önemli sebebi, insanların garip yapılar inşa etmeye ihtiyacı olduğunu farketmesidir. Mincecraft ile bu ihtiyaç ortadan kalkmış oldu.Sihirli bir kent ve tasarlamakta özgür olduğunuz bir dünya. İster Babilin Asma Bahçelerini tasarlayın isterseniz kız kulesini…

  • The Elder Scrolls V: Skyrim

bilgisayar oyunu

Mükemmel bir bilgisayar oyunu daha. Skyrim ile sınırsız bir yolculuk. Dağ tepe çiçek toplarken bir anda karşınıza çıkan ejderha ile savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Macera oyunlarını seviyorsanız kaçırmayın.

 

  • Counter-Strike: Global Offensive

bilgisayar oyunu

İnternet kafe dönemlerinin vazgeçilmezi Counter Strike kaybetmiş olduğu popülariteyi yeniden kazanmak peşinde. Meydan okuma ve takım kurma özellikleriyle bir devrin fenomeni olan Counter Strike – Global Offensive ile gene 3 ün 1 ini alıp düşmanlarınızla savaşabileceksiniz. 🙂

  • Civilization V

bilgisayar oyunu

Efsanevi strateji oyunlarından biri olan Civilization V ile artık haritalarda gezinmek çok daha kolay ve akıcı. Tanrılar, krallar ve yeni dünyanın oluşturduğu tüm sisteme hükmetmek için stratejinizi kurmak zorundasınız.

  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

bilgisayar oyunu

En iyi 5 bilgisayar oyunu kategorimizin son oyununa geldik. Final Fantasy serisinin en son halkası olan Realm Reborn müthiş bir kurgu içinde fantastik bir yolculuğa çıkarıyor.Muhteşem ses efektleri ile bu dünyada yer almanız için Çoklu oyuncu desteği de eklenmiş durumda.

Sizler için derlediğimiz bizim için en iyi ilk 5 bilgisayar oyunu’nu hazırladık umarız en iyi bilgisayar oyunu kategorimizde ilginize uygun bir oyun bulur ve bunu kaldıran bir bilgisayara sahip olursunuz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Üst Düzey Oyun Ekosistemi Tanıtıldı!

Dell ve Alienware En Üst Düzey Oyun Ekosistemi Duyuruldu Dünyanın ilk 55 inç OLED oyun …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!