Giriş / Oyun / Darth Vader Temalı PS4 Kasımda Çıkıyor

Darth Vader Temalı PS4 Kasımda Çıkıyor

DARTH VADER ’DAN ESİNLENEN PLAYSTATION®4 SİSTEMİ VE DUALSHOCK®4 KONTROL CİHAZI STAR WARS PAKETLERİ KAPSAMINDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

 Computer Entertainment Europe bu Kasım ayında Star Wars Battlefront için sınırlı sayıda PS4™ paketlerini piyasaya sürüyor

Darth Vader Temalı PS4

 Sony Computer Entertainment Europe iki PlayStation®4 (PS4™) Star Wars paketinin Kasım ayında sunulacağını duyurdu. Paketler, 17 Kasım 2015 tarihinden itibaren, EA’nın piyasaya süreceği Star Wars Battlefront oyunu ile birlikte sınırlı sayıda stokla satışa sunulacak. Tamamen kişiselleştirilen PS4’te Darth Vader resmi bulunurken, sistemin üst kısmında Star Wars logosu yer alıyor. Darth Vader’ın elbisesinden esinlenen DualShock 4’ün dokunmatik yüzeyinin üzerinde ise Star Wars logosu bulunuyor.

Paket ayrıca dört klasik Star Wars oyunu Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Jedi Starfighter ve Star Wars Bounty Hunter için dijital bir kupon içeriyor. PS4 üzerinde ilk defa oynanabilecek olan dört oyun, gelişmiş grafiklerin yanı sıra ödül desteği de sunacak.

Ayrıca, bir PS4 sistemini ve DualShock 4 kablosuz kontrol cihazını (Jet Siyah renginde), Star Wars Battlefront ve dört klasik Star Wars dijital kuponunu içeren standart Star Wars Battlefront PS4 paketi de satışa sunulacak.

Pakette yer alanlar:

Sınırlı Baskı Star Wars Battlefront PS4 Paketi

  • Darth Vader temalı 1TB PS4 ve DualShock 4
  • Star Wars Battlefront Game
  • Dört klasik Star Wars oyunu için dijital kupon

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Pubg Lite Çıktı!

Herkese Pubg Lite! PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen …

Bir cevap yazın