Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Clock Simulator Nintendo Switch’te

Clock Simulator Nintendo Switch’te

Bir Saat Olun! Clock Simulator şimdi Nintendo Switch’te!

Steam kullanıcılarının bayıldığı oyun şimdi Nintendo eShop’ta

Warşova – Geliştirici Kool2Play, en çılgın sanal simülatörlerden biri olan Saat Simülatörü’nün Nintendo Switch’e geldiğini duyurmaktan gurur duyuyor. Artık herkes kişisel olarak nasıl bir saat olduğunu deneyimleyebilir… Evet, evet; bir saat!

Clock Simulator çılgınca bir fikir üzerine kuruldu: “Hey, her şeyin simülatörleri var, fakat saat simülatörü yok” gibi… ve video oyunları tarihindeki en eşsiz konseptlerden biri doğmuş oldu! Bu minimalist mantık oyunu ritme dayanıyor. Tıpkı saat gibi, tek yapmanız gereken zamanı tam olarak ölçmektir. Her saniyeyi. Ve bir sonrakini ve bir sonrakini ve bir sonrakini …

İster sakinleşmek ve rahatlamak için isterseniz sadece kendinize saf eğlence ve meydan okuma yaratmak için olsun, farketmez.  Saat Simülatörü size iç ritminize odaklanma ve her saniyede olabildiğince kesin bir şekilde sayma imkanı sunar. Kendi zevkinize göre eğlenmek ve oynamak için çeşitli modlar da ekledik (oyunda ilerledikçe açabileceğiniz) ve birkaç saniyeden biraz daha uzun bir süre boyunca yatırım yapmak için bir oyunumuz oldu.

Saat Simülatörünün Steam kullanıcıları tarafından beğenilmesinin ve mağazanın “Öne Çıkanlar” bölümünde önerilmesinin yanında Rock, Paper, Shotgun editörlerinin bu oyunu “RPS Yaz Oyunları” kategorisinde yarışmaya katmaya karar vermelerinin sebebi bu.

Saat Simülatörü, Nintendo Switch kullanıcılarının bir konsolda üç kişi oynanabilen iki adet çok oyunculu mod içeriyor! Artık bir saat olmanın artılarını ve eksilerini birlikte keşfedebilirsiniz.

Saat Simülatörü sizlere şunları vadediyor:

  • Eşsiz bir konsept – saatin siz olduğu saat tabanlı bir ritm oyunu
  • Gözleriniz kapalıyken bile oynayabileceğiniz kadar basit kontroller
  • Meditasyondan arcade’e kadar eğlencesine çeşitli oyun modları ve temalar
  • Sevdiğiniz modları ve temaları açma seçeneği – ve onları dilediğiniz gibi oynama özgürlüğü –
  • İki rekabetçi çok oyunculu mod – Nintendo Switch’e özel
  • Nintendo Switch’in bütün imkanlarından yararlanan kontroller

Saat Simülasyonu’nu Nintendo eShop üzerinden 3,99$’dan Nintendo Switch için satın alabilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

Bir cevap yazın