Giriş / Bilgisayar / Casper Nirvana N360 Satışa Sunuldu

Casper Nirvana N360 Satışa Sunuldu

Herkesin bir Süper Kahramanı Vardır, Casper Nirvana N360 Size Gülümsüyor

   “Dünya senin etrafında dönsün” sloganıyla çıkan bu yeni dizüstü, aynı zamanda tablet olabilecek ve 4 farklı şekilde katlanabilen cihazımızın adı Casper Nirvana N360

Casper, bilgisayar pazarında ülkemizde lider konumlara erişmiş bir Türk markası. Fakat bazı yanlış anlaşılmaları düzeltmek gerekiyor. Casper bir Türk malı fakat, sistemlerin iç donanımları yurt dışından temin edilmektedir. Sonuç olarak intel’in teknolojiyi en iyi kullanan ödülüne defalarca layık görülen Casper bunu sağlarken en iyi donanım seçeneklerini kendi bünyesinde montajlamaktadır.

Bu ufak ama önemli açıklamadan sonra, iç donanımla alakalı kalite problemi ortadan kalkmıştır umarım. Henüz intel chipset üreten bir fabrikaya sahip olmadığımıza göre ? Tartışma bitmiştir.

Casper-Nirvana-N360-A

Gelelim bu şık cihazın tasarım ve teknik özelliklerine ;

Casper Nirvana N360 11.6-inç Full HD dokunmatık ekrani ile bizi karşılıyor. Ergonomik mat siyah ve beyaz rengiyle kolaylıkla kullanılabilen 20 mm inceliğinde ve 1.4 kilogram ağırlığında olan model kullanıcıya kolay taşıma olanağı sunuyor.

Intel’in Atom X3735F teknolojisi ile üretilen, 64GB hafızası bulunan ve 2GB RAM ile kullanıcısına sunulan Casper Nirvana N360  Windows 10 yükseltmesini de destekliyor. 8000mAh ile kesintisiz eğlence ve çalışma imkanı sağlayan modelin satış fiyatı ise  KDV dahil sadece 899 TL

Daha fazla ayrıntı için resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Acer Nitro VG0 Tüm Hızıyla!

Acer Nitro VG0 Serisi Monitörlerle Oyun Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Profesyonel ya da amatör tüm …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!