Giriş / Teknoloji / Fotoğraf Makinesi / Canon Cine Prime Lens Duyuruldu

Canon Cine Prime Lens Duyuruldu

Cine Prime Lens Özellikleri ile Kullanıcıya Sunuldu!

Yüksek Kaliteli 4K Videoların En Yeni Lensi: Cine Prime Lens CN-E20mm T1.5 LF

Teknoloji lideri Canon, profesyonel film yapımcıları, yüksek kalitede sinematik prodüksiyonları için ideal geniş açı lensi olan CN-E20mm T1.5 LF modelini tanıttı. Güçlü optik performansı ve eşsiz lens yapısıyla CN-E20mm T1.5 LF, göz alıcı 4K görüntülerin kolayca kaydedilmesine yardımcı oluyor.

Görüntüleme teknolojilerinin lideri Canon, Cinema EOS serisine geniş formatlı, hızlı CN-E20MM T1.5 LF lensini ekledi. Belgesel çekenler, film yapımcıları ve sinema prodüksiyonlarıyla ilgilenenler için güçlü ve net görüntüler yakalamayı sağlayan CN-E20MM T1.5 LF lensi, doğa görüntülerini eşsiz bir kalitede sunuyor. Geniş formatlı görüntü kalitesiyle, düşük ışık altında bile göz alıcı 4K görüntüler kaydetme kapasitesine sahip CN-E20MM T1.5 LF profesyonel kullanıcıların vazgeçmeyecekleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

CN-E20mm T1.5 LF, parlak T Numarası ve 11 bıçaklı irisi sayesinde yaratıcı çekimin güçlendirilmesini; doğal bulanıklık efektleri ile de daha geniş bir alan derinliği sağlıyor. Aynı zamanda, üç boyutlu bokeh efekti elde edilme imkanı da sunan lens, net odaklanma ve dengeli çekimler yakalanmasına yardımcı oluyor.

Kurgu ve Post Prodüksiyon Artık Çok Basit!

CN-E20mm T1.5 LF, yeni fosforlu ön lens çerçevesi ve göstergeleri ile düşük ışıklı ortamlarda görünürlüğü artırırken, odaklanma halkası lensin hem solu hem de sağında sayıları göstererek operatörün mesafe göstergesini her iki taraftan da kontrol edebilmesine yardımcı oluyor. Vizörde gösterilen lens bilgileri kullanın kayıtların yerini kolayca bulmalarını sağlayarak kurgu ve post prodüksiyon sürecini basitleştiriyor.

CN-E20mm T1.5 LF doğal ışığın pozunu ve beyaz ayarını uyumlu hale getirerek her çekimde kaliteli görseller elde edilmesini garantiliyor. Odaklanma sırasında sadece yeterli miktarda rezistans yaratan CN-E20mm T1.5 LF ile profesyonel ölçekte, 300° odak döndürme açısı sayesinde birçok farklı görüntü kaydediliyor.

Daha Net Daha Yüksek Kaliteli Çekimler!

CN-E20mm T1.5 LF lensi piyasaya yeni sunulan EOS C700 FF modeli, EOS-1DC ve diğer full frame fotoğraf makineleri ile de uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor. CN-E20mm T1.5 LF, su sızdırmaz yapısıyla lensi zorlayan çekim ortamlarındaki prodüksiyonları yüksek kaliteli hale getiriyor. CN-E20mm T1.5 LF‘de kullanılan düşük dağılımlı camlar ve geniş çaplı bir asferik lensi, sferik bozulmayı ve diğer optik kusurları ortadan kaldırarak son derece net görüntüler elde edilmesine yardımcı oluyor.

Canon CN-E20mm T1.5 LF – Temel Özellikler

  • Süper hızlı 20mm 4K cine prime lensi
  • 118,4mm uzunluk ve sadece 1,2 kg ağırlık
  • T1.5 maksimum diyafram
  • Mükemmel görüntü kalitesi
  • Üstün optomekanik yapı ve dayanıklılık

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Kış Fotoğrafçılığı için Yapmanız Gerekenler

Kış Fotoğrafçılığı’na Yeni Başlayanlar İçin 5 Tavsiye Kış tatili denildiğinde akla ilk gelen kayak merkezleri …

Bir cevap yazın