Giriş / Basın Bülteni / Buben.im ile Kişisel Sitenizi Oluşturmak Çok Kolay
Kişisel Sitenizi Oluşturmak

Buben.im ile Kişisel Sitenizi Oluşturmak Çok Kolay

Kişisel Sitenizi Oluşturmak Buben.im İle Mümkün!

BuBen.im, herkesin, kendi kartvizit, CV veya portföy sitesini kolaylıkla oluşturabilmesi için kurulmuş bir servistir. Bu tarz sitelere sahip olmak isteyen bir kullanıcı eğer yazılım bilgisi yoksa yazılım konusunda uzman olan birinden yardım almaktadır. Fakat BuBen.im sayesinde okuma yazma bilen herkes kendi sitesini oluşturabilir. Üstelik hazır resim veya hazır video arka planlarını kendi zevkine uygun seçebilir veya bilgisayarından resim yükleyebilir.

Sitesini yayınlamak için alt alan adı belirleyip ücretsiz bir şekilde kullanabilir (Örn: ahmetozturk.buben.im) veya yıllık 49 TL olan ücretli paketle kendisine ait özel alan adına ekstra ücret ödemeden sahip olabilir. (Örn: ahmetozturk.com)

BuBen.im servisini 3 Ocak’ta yayına açtık. İlk hafta 620 site yapıldı. Kullanıcılarımız BuBen.im ile oluşturdukları siteleri Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaştılar. Bu da BuBen.im daha hızlı bir şekilde yayılmasını ve kullanılmasını sağladı.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Uygun Fiyat Php Tabanlı Site mi Lazım ?

En uygun fiyata Php Tabanlı Site Tasarımı Yaptır Birçok insanın çok az bildiği bir sitedir …

Bir cevap yazın