Giriş / Mobil / BLU Pure XL Farklı, Yeni, Bilinmeyen

BLU Pure XL Farklı, Yeni, Bilinmeyen

Floridalı Şirketin Yeni Oyuncağı Blu Pure XL Duyuruldu

Blu Pure XL

Oldukça şık ve elit bir tasarıma sahip olan Pure XL’ın sadece 349 dolarlık fiyat etiketi ise ülkemizdeki akıllı telefon meraklılarını sevindirse de bu tür cihazların ülkemizdeki rekabeti önleyeceği düşünülerek sokulmadığını belirtmek gerekiyor. Ülkemize giriş yapan Lenovo ve özellikle bütçe dostu performans ve pil canavarı Lenovo P70 kısa sürede tükenmiş ve bazı firmaların satış politikası gereği diğer ürün satışlarını etkileyeceği düşünülerek stoklarında bir daha bulundurmayacağını söylediklerine şahit oldum.

Neyse gelelim Pure XL’ın teknik özelliklerine;

BLU-Pure-XL-a
6-inç Quad HD Ekran, 3.500mAh hızlı şarj olabilen batarya, 3GB RAM, 24 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön selfie modu kamerası bulunuyor. Teknik özellikleri göz önüne alınırsa yüksek segment bir cihaz olduğunu görebiliyoruz. MediaTek’in Helio X10 işlemcisi bulunuyor. Ayrıca Blu Pure XL’ın parmak izi okuyucu da var. Alüminyum tasarımı ve 9.6mm çerçevesi, altın ve gümüş kenarları bulunan modelin 29 Eylül’de Amazon üzerinden satışa sunulacağını belirtelim.

BLU-Pure-XL-c

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın