Giriş / Mobil / BlackBerry Konsept Görüntüleri Hayran Bıraktı

BlackBerry Konsept Görüntüleri Hayran Bıraktı

BlackBerry Yeniden Resmedildi

BlackBerry Torch modelini hatırlayanlarınız bilir, sürgülü kapak ve ekran altına gizlenmiş bir klavye.

BlackBerry Konsept

Evet… Dünya Mobil Kongresinde tanıtılan ve haberimize konu olan BlackBerry Leap‘ta bir klavye bulunmuyor. Fakat BlackBerry yeni bir modelin ipuçlarını bize vermeye başladı bile. Çift kavisli ekran aynı Galaxy S6 standartlarında bir ekran ve sürgülü bir klavye. Bu hem BlackBerry için kaybedilen klavyeyi geri getirir, hemde hem tam dokunmatik hemde klavyeli bir tasarımın öncüsü olabilir.

BlackBerry-Konsept1

BlackBerry Konsept görsellerle kalmayarak teknik ipuçları da verdi

Konsept tasarımcısı Dylan Habkirk yeni modelin neye benzeyebileceğini bizlere göstermek için bu çalışmaları yayınladı. BlackBerry Ceo’su John Chen akıllı telefon hakkında fazla bilgi vermekten kaçındı. Resmi olmayan kaynaklara göre, çift kenar Quad HD ekran 16 megapiksel kamera  3.650mAh batarya ve çift stereo hoparlör ile gelebileceği yönünde. Bunu ilerleyen günlerde öğreneceğiz.  Yeni modelin ayrıntılarını takip etmek istiyorsanız resmi sitesinden buradan bakabilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

XIAOMI INDIRIM BAŞLATTI!

XIAOMI INDIRIMLERLE GELDİ Hepsiburada Xiaomi Redmi S2 indirimi başlıyor. İndirim kapsamında akıllı telefon uygun fiyatla satın …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!