Giriş / Kulaklık-Ses Sistemleri / Bang&Olufsen Ses Sistemleri Türkiye’de!

Bang&Olufsen Ses Sistemleri Türkiye’de!

Danimarkalı Bang&Olufsen markası Türkiye’de online platformlarda ilk kez n11.com’da

Seçkin ve özgün tasarımıyla öne çıkan Danimarkalı ses ve görüntü sistemleri markası Bang&Olufsen geniş ürün yelpazesini online platformlar arasında ilk kez n11.com’da satışa açıyor. n11.com’da resmi mağazası açılan Bang&Olufsen marka birçok kulaklık, hoparlör ve televizyon ürünleri müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

Müzik dünyasında yüksek kalite ürün ve tasarımlarıyla tanınan Danimarkalı ses ve görüntü sistemleri devi Bang & Olufsen e-ticaret platformu n11.com ile iş birliğine giderek ürünlerini online platformlar arasında ilk kez vitrinde sergileniyor. Müzik zevkinden ödün vermeyen müzik severler için tasarlanan Bang & Olufsen marka kulaklık, hoparlör ve televizyonlar satışa sunuluyor.

Niş ürünleriyle kullanıcıların gönlünde taht kuran Danimarkalı Bang&Olufsen marka kulaklık, hoparlör ve televizyonlar yüksek kalite ve ürün performansıyla öne çıkıyor. Tasarımları kadar özellikleri ile de kullanıcılar tarafından tercih edilen BeoPlay E8 kablosuz kulaklık 1.883,85 TL’den, BeoPlay A1 taşınabilir hoparlör 1.575,10 TL’den ve BeoPlay H4 Wireless kulaklık 1.883,85 TL’den atışa sunuluyor. Bang & Olufsen marka ürünler müzik deneyimini bir üst seviyeye çıkartmak isteyenleri bekliyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni Logitech G PRO X Karşınızda!

Yeni Logitech G PRO X oyun kulaklığı Blue VO!CE teknolojisiyle profesyonel seviyede işitme ve konuşma …

Bir cevap yazın