Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Asus ZenWatch 3 Satışa Sunuldu!

Asus ZenWatch 3 Satışa Sunuldu!

Asus ZenWatch 3 N11.com’da Satışta

Son dönemde oldukça rekabetçi bir ortama dönüşen akıllı saat pazarına son hamle Tayvanlı teknoloji devi Asus’tan geldi. Tasarımıyla bir modern klasik olarak ön plana çıkan ve köşeli formlarından sıyrılan Asus ZenWatch 3, e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor.

E-ticaret platformu n11.com, Tayvanlı teknoloji devi Asus’un yeni akıllı saati ZenWatch 3’ü platformuna dâhil etti. IP67 dayanıklılık sertifikasıyla 30 dakika süre ile 1 metreye kadar suyun altında kalabilen ve 316L paslanmaz çelik kasa ile gelen Asus ZenWatch 3, e-ticaret platformu n11.com’da 1.599 TL‘den satışa sunuluyor.

1.39 büyüklüğünde ve 400×400 piksel çözünürlüğünde AMOLED dokunmatik ekrana sahip cihazın yonga seti ise Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon Wear 2100 olarak ön plana çıkıyor. 512MB sistem belleği ve dâhili veri kapasitesi de 4GB olarak belirlenen akıllı saat, 341 mAh batarya ile geliyor ve ayrıca hızlı şarj desteğine de sahip. Arama cevaplama ve kameraya erişim konularında kısayol tuşları sunan cihaz, mesajlaşma ve fitness takibi konularında da işlevsellik barındırıyor. Asus ZenWatch 3 e-ticaret platformu n11.com’da 1.599 TL’den satışa sunuluyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

Bir cevap yazın