Giriş / Bilgisayar / Asus PhonePad Genel İnceleme
Asus PhonePad

Asus PhonePad Genel İnceleme

Asus PhonePad o Hem Tablet Hem Telefon

Genel olarak piyasaya baktığımızda tablet telefon anlamında çok fazla ürün yok, Türkiye’de olan ürünlerin de fiyat farkları çok yüksek görünüyor.

Asus PhonePad

Yani Sony marka 6 inçlik bir telefon 2000 tl civarında fiyatlandırılırken Samsung 1500 tl’den karşımıza çıkıyor.Temelde Android olan bu cihazlarla kıyaslandığında bir kaç özellikten vazgeçebiliyorsanız 600 TL civarına bu cihazlardan birini edinirseniz hem büyük ekran bir tablete hemde telefon olarak bir cihaza sahip olabiliyorsunuz.
Eksileri yok değil. Asus PhonePad kamera konusunda çok başarılı değil. Ayrıca tümleşik radyo olmaması uzun seyahatlerde can sıkıntısına sebep olabilir.

Asus PhonePad

Burada tabi alternatif ürün internet radyoları devreye girerek bu açığı kapatılabilir. İşlemci olarak Atom işlemci işini iyi yapiyor ve be çok noktada işinizi rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Ayrıca geniş yüzeyi sayesinde içindeki geniş pili ile Wi-Fi’yi  hiç kapatmadan 4 – 5 saat müzik dinleseniz bile günün sonunda piliniz halen yüzde 40 olarak kalıyor. Doğru bir kullanımla yaklaşık 2 güne kadar kullanabileceğiniz bir ürün, emsallerine fark atıyor.

Eğer çalışma hayatınızda uzaktan erişimlerle basit işleri yönetmek istiyorsanız bu cihaz hem ekonomik hemde sizi gün boyu dizüstü taşıma zahmetinden kurtaracaktır.

Nerden mi biliyorum? Çünkü bende bir Asus PhonePad kullanıcısıyım… Bu arada bu genel bir incelemedir, daha sonraki incelemelerde modellere değineceğiz. Daha fazla ayrıntı için resmi sitesinden buradan bakabilirsiniz.

Hakkında Şafak Honca

İlginizi Çekebilir

Yeni Acer Swift 7 Fiyat ve Özellikleriyle Karşımızda!

Yeni Acer Swift 7, 1cm’den İnce, 1 kg’dan Hafif Yüzde 92 ile en iyi ekran …

Bir cevap yazın