Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Apple Watch Series 4 Özellikleriyle Satışa Sunuldu

Apple Watch Series 4 Özellikleriyle Satışa Sunuldu

Apple Watch Series 4 Yepyeni Tasarımıyla Satışta!

Daha aktif, daha sağlıklı ve her zaman bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak şekilde baştan sonra yeniden tasarlanan Apple Watch Series 4, e-ticaret platformu  ön siparişle satışta!

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın yeni Apple Watch serisi yepyeni tasarımıyla teknoloji meraklıları ile buluşuyor. Apple Watch’un ekranı, Series 4 ile her zamankinden daha da büyüyor. Dünyanın bir numaralı saati konumuna gelen Apple Watch, yeni Series 4 ile kavisli köşelere sahip şimdiye kadarki en geniş Apple Watch ekranını tüketicilerle buluşturuyor. Ekranı genişletirken kasa boyutunda çok büyük değişiklikler yapmamak ve pil ömrünü azaltmamak için LTPO adı verilen yepyeni bir ekran teknolojisinden yararlanan Apple Watch Series 4 modelleri, 3.499 TL ‘den başlayan fiyatlarla n11’de ön siparişe sunuldu.

Apple Watch Series 4 her zamankinden daha güçlü!

Apple Watch Series 4, yeni elektriksel kalp sensörü ile kullanıcıya düşük ve yüksek kalp atış hızını bildiriyor, otomatik antrenman algılama özelliği ile antrenmanları ve insan sağlığını her gün daha iyi bir hale getiren özellikleri bünyesinde bulunduruyor. S4 çip ile daha da güçlenen Apple Watch Series 4; 64 bit çift çekirdekli işlemcisi, 16 GB kapasitesi, 18 saate kadar pil ömrü, 32 G’ye kadar ölçüm yapabilen gelişmiş ivmeölçeri, yüzde 50 daha yüksek ses veren hoparlörü ve 50 metreye kadar suya dayanıklı yapısı ile üst düzey performans sergiliyor. Yeni tam zamanlı yardımcınız Apple Watch 4 Series modelleri farklı renkleri ile 3.499 TL’den başlayan fiyatlarla ön siparişle satışta.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Huawei TalkBand B3 Lite Duyuruldu!

HUAWEI TalkBand B3 Lite: Hem Akıllı Bileklik, Hem Bluetooth Kulaklık HUAWEI, 4 güne varan kullanım …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!