Giriş / Aksesuar / Apple Watch 2 Yakında Çıkıyor!

Apple Watch 2 Yakında Çıkıyor!

Büyüleyici olacağı şimdiden belli olan Apple Watch 2 çıkıyor

Apple’ın watchOS işletim sistemine sahip akıllı saati Apple Watch 2 çıkıyor. Açık ara akıllı saat piyasasında lider olan Apple ilk saatinin başarılı çıkışından sonra 2. saati için çoktan kolları sıvadı. Apple Watch 2 kimi kaynaklara göre 2016 yılının 2. kimi kaynaklara göre ise 3. çeyrek döneminde çıkacağı belirtiliyor.

Apple-Watch-2

Saat hakkında detay vermeyen üretim şirketi Quanta,kullanıcılarını oldukça heycanlandırıyor.
Bir akıllı saatte daha ne olabilir ki; kadranınız istediğiniz gibi görünsün yani ister fotoğraf yükleyin ister dünya saatlerini görün ya da hava durumunu veya uyurken baş ucunuza koydunuzda baş ucu moduna kendi kendine geçsin,fotoğraflarınızı Live Photos özelliğiyle animasyon olarak açın, uygulama kullananın, rengarenk resimler çizin,etkinleştirme kilidini kitleyin ve sadece siz açabilin,arkadaş ekleyin,sesli asistan Siri’yi kullanın,maillerinizi yanıtlayın gerçekten bir düşünün bunlar Apple Watch‘ın mevcut özellikleri yeni özelliklerini hayal edebiliyor musunuz bir saate daha ne eklenebilir ki ? Hepimizi heycanlandıran yeni saatin özelliklerini merakla duymayi bekliyoruz. Fiyatı ise ayrı bir merak konusu.

Hakkında Onur Karaahmetoğlu

Bilgi güvenliği ve kurumsal uygulamalar konusunda uzman olan yazar, donanım notu için bilgilerini paylaşıyor. Çeşitli konferans ve seminerlerde bilgi güvenliği, penetrasyon konusunda konuşmalar ve uygulamalı eğitimler veren yazarımız, konuşmayı ve halk oyunlarını çok seviyor.

İlginizi Çekebilir

Preo Akıllı Saat Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

Preo akıllı saat ailesine 2 yeni model Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kendi özel markası Preo …

Bir cevap yazın