Giriş / Mobil / Apple Reklamları Durmak Bilmiyor

Apple Reklamları Durmak Bilmiyor

Muhteşem Uygulamalar Vurgusuyla Apple Reklamları Tekrar Yayında

Eğer Bir iPhone Değilse, iPhone Değildir!

Apple yeni iPhone kampanyası için üçüncü TV reklamını ekledi. En son iTunes üzerindeki mevcut ve inanılmaz uygulamaların bir kataloğu reklamın ana konusu olmuş durumda.

Apple Reklamları

Tüm uygulamaların, oyunları bir slayt gösterisi şeklinde hazırlandığı bu 30 saniyelik reklamda iPhone’un renkli dünyasına programlarla vurgu yapılmış. Bir buçuk milyondan fazla hepsi itina ile seçilmiş ve iPhone için hazırlanmış uygulamaların iTunes içindeki renkli dünyası ve ne yapabileceğini bilen bir akıllı telefon iPhone. Bu reklam daha önceki “Eğer Bir iPhone Değilse, iPhone Değildir!” kampanya reklamının bir devamı niteliğini taşıyor. iPhone gene yazılım ve donanımın mükemmel uyumunu anlatarak rakipleri arasındaki en büyük farkın bu olduğuna karşısındakileri inandırmak istiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=E3AIeOBTN0g

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın