Giriş / Aksesuar / Apple AirPods Detaylı İnceleme

Apple AirPods Detaylı İnceleme

Apple AirPods Deneyimi Size Neler Sağlıyor ?

3.5mm’lık kulaklığı iptal ederek kablosuz bir protokolle çalışan kulaklık Apple AirPods Bluetooth bağlantıya göre daha iyi çalışan bir kulaklık  çünkü iOS 10, macOS ve watchOS 3 arkasındaki güç.

Ekim sonu gibi piyasaya sürülmesi beklenen kulaklıkların yurtdışı çıkış fiyatı 159 dolar olarak belirlenmiş. Bu fiyatın ülkemizde vergilerle ne olacağı şimdilik bilinmiyor. Bu tarz bir kulaklık yerine Beats Powerbeats2 Wireless Earbud kulaklığın 120 dolar olduğunu söylersek, apple oldukça pahalı bir aksesuar sunuyor.

AirPods sihir olarak adlandırılıyor, çünkü kulaklıkları kutusundan çıkardığınız anda  otomatik olarak açılıp iPhone’unuza bağlanıyor. Daha güzel bir özelliği ise kulaklığı kulağınızdan çıkardığınız anda müziğin durmasıyken, kulaklığı tekrar taktığınızda kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Ergonomik yapısı ile oldukça rahat. AirPods gürültü iptali özelliğiyle müziği kalabalık ortamlardaki gürültüyü size sızdırmadan kulağınıza ulşatırıyor. Ortam sesi tamamen yok olmasa da başarılı.

Apple AirPods’un Pil Durumu 

Beş saat dayanan pili ile 24 saatten fazla kullanım sağlanabiliyor. 15 dakikalık bir şarj ile %50 ses düzeyiyle 3 saat daha kullanım sağlanabilir.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın