Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Android Wear Akıllı Saatlerin Yeni Ozellikleri

Android Wear Akıllı Saatlerin Yeni Ozellikleri

  Apple Watch akıllı saatlerin daha piyasaya girmeden yok satması, Google Android Wear akıllı saatlerin bu çetin rekabete ayak uydurma konusunda hazır olduğundan emin olmasını şart koşuyor. Google, Android Wear akıllı saatlerin piyasaya girmesine haftalar kala bile, akıllı saatlerine yeni özellikler katmaya devam ediyor.

Android Wear Akıllı Saatlerin

Peki, Google Android Wear Akıllı Saatlerin Yeni Özellikleri Neler?

  En büyük ek özellik muhtemelen akıllı telefonunuz cebinizde olmasa bile, Android Wear akıllı saatlerin akıllı telefonlar ile bağlantı kurabilecek olması. Örneğin, kahve dükkanına gittiniz ve telefonunuzu evde bıraktınız. Android Wear ve akıllı telefonunuzun her ikisi de internete bağlı olduğu sürece, bildirimler almaya devam edebileceksiniz.

  Diğer büyük ek özellik ise, parmaklarınız ile dokunmadan sadece bileğinizi ileri geri döndürerek ekranlar arasında geçiş yapabilecek olmanız. Google ayrıca, Android Wear akıllı saatlerin üzerinden doğrudan emojiler göndererek mesajlarınıza yanıt vermenize olanak sağlayak özellik ekledi.

  Söz konusu akıllı saatlerin piyasaya sürülmesi LG’nin Watch Urbane’ı ile birlikte başlayacak ve bir kaç hafta içinde de her yere yayılmış olacak.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

Bir cevap yazın